Львів’яни трохи поштовхались на відкритті «Ашану»

Відкриття нового «Ашану» у Львові викликало неабиякий ажіотаж у львів’ян – на площі перед супермаркетом ніде яблуку було впасти.

Фото: Facebook / Мія Костецька

Фото: Facebook / Мія Костецька

Після офіційного відкриття крамниці керівництвом компанії двері супермаркету відчинили для покупців і люди масово ринулись до входу, пише Zaxid.net.

Як розповів виданню відвідувач супермаркету Назарій Пархомик, кілька людей при вході впали на кошики для продуктів, але минулося без травм.

«Люди, в більшості поза 60 років просто ринулися, і почалася суцільна тиснява. Навіть якщо ти не хотів заходити, тебе просто туди запхали. Люди почали бігти через прохідні на касах», – цитує видання іншу відвідувачку магазину Мію Костецьку.

З нагоди відкриття в «Ашані» роздавали троянди та флаєри із 15-відсотковою знижкою.

«Через вхід була простелена червона доріжка і роздавали троянди, на жаль для багатьох працівників наслідки були болючі, бо люди просто виривала ці квіти у працівників. У одної [працівниці] всі руки були роздерті», – зазначила Мія Костецька.

Нагадаємо, «Ашан Сіті», що на вул. Володимира Великого, є другим магазином французької мережі у Львові. Він значно менший, ніж «Ашан» у ТРЦ King Cross Leopolis.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top