Китайці створили двоповерхову пральку

Якщо вам потрібно одночасно випрати білі та кольорові речі, але бракує часу, нова розробка від китайської компанії Haier – це те, що треба.

Фото: www.cnet.com

Фото: www.cnet.com

На виставці споживчої електроніки у Берліні компанія презентувала пральну машину з двома барабанами Haier Duo.

Барабани розміщені один над одним в єдиному корпусі висотою 128 см. Нижній може вмістити 4 кг білизни і має 12 режимів прання, у нижній вміщається вже 8 кг білизни, він має 18 варіантів циклу. Керувати пральною машиною можна за допомогою сенсорного екрану, що знаходиться вгорі.

Вже у наступному році придбати пральну машину Haier Duo можна буде у Китаї, згодом вона стане доступною і у Європі. Скільки коштує агрегат, компанія наразі не повідомляє, пише cNet.

Нова пральна машина від Haier – цілком в дусі останніх трендів на ринку побутової електроніки. На початку року компанія LG презентувала на виставці CES свою Twin Wash system – машину, що містить окрему ємність для прання делікатних речей. Компанія Samsung розробила пральну машину Activewash machine, у якій над барабаном розмістився «умивальник», де можна швидко запрати пляму, помити руки чи випрати делікатні речі.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top