iPhone 6S: як відрізнити оригінал від підробки

У п’ятницю, 25 вересня, стартували офіційні продажі нових смартфонів Apple – iPhone 6S и iPhone 6S Plus. «Закупи» публікують поради від фахівців онлайн-барахолки OLX, як убезпечитись від невдалої покупки і придбати справжній ґаджет.

Фото: ukrainianiphone.com

Фото: ukrainianiphone.com

1. Смартфони iPhone 6S и iPhone 6S Plus представлено у 4 кольорах: чорний, сріблястий, золотий та «рожеве золото». «Рожеве золото» – це новий колір для смартфонів Apple, який вперше використовується лише у iPhone 6S и iPhone 6S Plus. Інших кольорів у новинок немає.

2. Діагональ дисплея iPhone 6S складає 4,7’’, а iPhone 6S Plus – 5,5”.

3. Новинки продаватимуть у 3 модифікаціях: 16 Гб, 64 Гб та 128 Гб. Смартфонів iPhone 6S и iPhone 6S Plus на 32 Гб не існує.

Фото: ukrainianiphone.com

Фото: ukrainianiphone.com

4. Основна камера має 12 мегапікселів (а не 8, як у попередній моделі) і може знімати відео у роздільній здатності 4К.

5. Фронтальна камера має 5 мегапікселів (а не 1,5, як у попередній моделі) і знімає відео у форматі HD.

6. Ви купуєте нову модель з серії S. Це обов’язково має бути позначено на кришці смартфона.

7. Пам’ятайте про ціни. Справжня новинка не може коштувати дешевше, ніж було заявлено офіційно. У США ціна базової моделі iPhone 6S із 16 ГБ пам’яті при укладенні дворічного контракту коштує $199. За модифікації із 64 та 128 ГБ пам’яті доведеться заплатити $299 та $399 відповідно. За версію iPhone 6s Plus доведеться заплатити на $100 більше. Ціна найдоступнішої версії без контракту починається з позначки $649.

Читайте також: У Китаї з’явилась вулиця фейкових Apple Store

OLX також нагадує про основні правила безпеки під час покупок онлайн. Не варто платити за товар наперед, краще зустрітись із продавцем особисто і віддати гроші лише після перевірки товару. Якщо товар знаходиться в іншому місті, користуйтесь доставкою з післяплатою.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top