Додай кольору. Розмальовки для дорослих, видані в Україні

Мода на книжки-розмальовки для дорослих з’явилась в Україні торік. «Закупи» дізнавались, що пропонують українські видавництва своїм читачам, аби зайняти руки і звільнити від стресу голову.

Чарівний сад Джоанни Басфорд

Фото: www.diary.ru/~athenanana

Фото: www.diary.ru/~athenanana

Якщо написати в рядку пошуку Амазону словосполучення adult coloring book, ви отримаєте навіть не сотні, а тисячі результатів. Поширені на Заході книжки-розмальовки для дорослих в Україні з’явились восени минулого року. Піонером на ринку стало Видавництво Старого Лева із «Чарівним садом» Джоанни Басфорд. Розмальовка, яку назвали антистресом, стала шалено популярною – українські жінки кинулись скуповувати у магазинах олівці та фломастери, а результати своєї творчості демонстрували друзям та знайомим через Фейсбук та Інстаграм.

Стрімкий успіх «Чарівного саду» в Україні ВСЛ вирішило закріпити виданням наступної книжки-розмальовки Джоанни Басфорд «Зачарований ліс». Згодом, у 2016-му, обіцяють видати й третю – «Загублений океан». Крім книжок, фанати Басфорд можуть придбати листівки та календар для розмальовування за мотивами «Чарівного саду».

Купити книжки-розмальовки можна в онлайн-книгарні ВСЛ, коштують вони там 88 гривень кожна.

Дивовижні міста Стіва Мак-Дональда

fantastic-cities

Канадський художник Стів Мак-Дональд знайшов натхнення не в природі, а у мегаполісі. Міські пейзажі Нью-Йорка, Лондона, Парижа, Токіо чи Ріо-де-Жанейро промальовані до найменших деталей, ви ж можете додати їм кольору. Книжка надрукована на щільному папері, розмальовувати її можна як олівцями, так і фломастерами.

Українців із розмальовкою Стіва Мак-Дональда познайомило видавництво «Урбіно». Придбати її можна на сайті видавництва за 75 гривень.

У листопаді видавництво випустить першу українську розмальовку «Я люблю Україну», над якою працює художниця Олеся Вакуленко.

Барвистий світ Маротти Міллі

millie

Розмальовка Маротти Міллі вийшла друком у видавництві «Клуб сімейного дозвілля». Художниця пропонує читачам не лише додати барв чорно-білим химерним візерункам на тілі тварин, пташок та комах, а й залишає їм простір для самостійної творчості – розмалювати тварин власними візерунками чи придумати свої малюнки.

На сайті видавництва книжку можна придбати за ціною 87,80 гривень.

У видавництві також вийшла ще одна книжка-розмальовка Маротти Міллі «Дивосвіт», схожа за тематикою до «Барвистого світу». В онлайн-крамницях її можна придбати за 99 гривень.

Арт-терапія Крістіни Роуз

rose

Видавництво «Країна мрій» теж вирішило влитися в популярний тренд і випустило в світ чотири розмальовки британської художниці Крістіни Роуз – «Дерево життя», «Мандрівка птаха душі», «Найкращому другові» та «Люблю тебе, матусю» у проекті «Арт-терапія». Від попередніх розмальовок серія Крістіни Роуз відрізняється тим, що на кожному розвороті є тематична цитата та чорно-білий малюнок. Його можна розмалювати, вирізати з книжки і вставити в рамку.

Книжки можна замовити на сайті видавництва за ціною 57 гривень.

«Натхнення» та «Магія»

nathnennya

«Натхнення», «Магія» та «Романтика» – це найтонші, лише на 24 аркуші, та відповідно найдешевші розмальовки для дорослих, які можна придбати на українському ринку. Книжки побачили світ у харківському видавництві Пелікан.

Знайти їх можна в онлайн-книгарнях та міських книжкових магазинах. Коштує одна книжка приблизно 25 гривень.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt

Новини інших ЗМІ

Loading...
Top