Додай кольору. Розмальовки для дорослих, видані в Україні

Мода на книжки-розмальовки для дорослих з’явилась в Україні торік. «Закупи» дізнавались, що пропонують українські видавництва своїм читачам, аби зайняти руки і звільнити від стресу голову.

Чарівний сад Джоанни Басфорд

Фото: www.diary.ru/~athenanana

Фото: www.diary.ru/~athenanana

Якщо написати в рядку пошуку Амазону словосполучення adult coloring book, ви отримаєте навіть не сотні, а тисячі результатів. Поширені на Заході книжки-розмальовки для дорослих в Україні з’явились восени минулого року. Піонером на ринку стало Видавництво Старого Лева із «Чарівним садом» Джоанни Басфорд. Розмальовка, яку назвали антистресом, стала шалено популярною – українські жінки кинулись скуповувати у магазинах олівці та фломастери, а результати своєї творчості демонстрували друзям та знайомим через Фейсбук та Інстаграм.

Стрімкий успіх «Чарівного саду» в Україні ВСЛ вирішило закріпити виданням наступної книжки-розмальовки Джоанни Басфорд «Зачарований ліс». Згодом, у 2016-му, обіцяють видати й третю – «Загублений океан». Крім книжок, фанати Басфорд можуть придбати листівки та календар для розмальовування за мотивами «Чарівного саду».

Купити книжки-розмальовки можна в онлайн-книгарні ВСЛ, коштують вони там 88 гривень кожна.

Дивовижні міста Стіва Мак-Дональда

fantastic-cities

Канадський художник Стів Мак-Дональд знайшов натхнення не в природі, а у мегаполісі. Міські пейзажі Нью-Йорка, Лондона, Парижа, Токіо чи Ріо-де-Жанейро промальовані до найменших деталей, ви ж можете додати їм кольору. Книжка надрукована на щільному папері, розмальовувати її можна як олівцями, так і фломастерами.

Українців із розмальовкою Стіва Мак-Дональда познайомило видавництво «Урбіно». Придбати її можна на сайті видавництва за 75 гривень.

У листопаді видавництво випустить першу українську розмальовку «Я люблю Україну», над якою працює художниця Олеся Вакуленко.

Барвистий світ Маротти Міллі

millie

Розмальовка Маротти Міллі вийшла друком у видавництві «Клуб сімейного дозвілля». Художниця пропонує читачам не лише додати барв чорно-білим химерним візерункам на тілі тварин, пташок та комах, а й залишає їм простір для самостійної творчості – розмалювати тварин власними візерунками чи придумати свої малюнки.

На сайті видавництва книжку можна придбати за ціною 87,80 гривень.

У видавництві також вийшла ще одна книжка-розмальовка Маротти Міллі «Дивосвіт», схожа за тематикою до «Барвистого світу». В онлайн-крамницях її можна придбати за 99 гривень.

Арт-терапія Крістіни Роуз

rose

Видавництво «Країна мрій» теж вирішило влитися в популярний тренд і випустило в світ чотири розмальовки британської художниці Крістіни Роуз – «Дерево життя», «Мандрівка птаха душі», «Найкращому другові» та «Люблю тебе, матусю» у проекті «Арт-терапія». Від попередніх розмальовок серія Крістіни Роуз відрізняється тим, що на кожному розвороті є тематична цитата та чорно-білий малюнок. Його можна розмалювати, вирізати з книжки і вставити в рамку.

Книжки можна замовити на сайті видавництва за ціною 57 гривень.

«Натхнення» та «Магія»

nathnennya

«Натхнення», «Магія» та «Романтика» – це найтонші, лише на 24 аркуші, та відповідно найдешевші розмальовки для дорослих, які можна придбати на українському ринку. Книжки побачили світ у харківському видавництві Пелікан.

Знайти їх можна в онлайн-книгарнях та міських книжкових магазинах. Коштує одна книжка приблизно 25 гривень.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top