До роботи. 10 суконь для офісу made in Ukraine

Коли на вулиці стає прохолодніше, виникає спокуса замінити гарну сукню теплими джинсами. «Закупи» обрали десяток суконь українських торгових марок для роботи чи навчання, в яких опиратись цій спокусі буде легше.

s02

Оливкового кольору сукня Cardo з шовковистого віскозного трикотажу із запахом буде доречною на ранковій нараді в шефа, у трикотажній сукні Cardo вільного крою модного в цьому сезоні синьо-сірого кольору – на парах в університеті. Обидві сукні коштують 650 гривень.

s01

Якщо у вашій компанії не економлять опалення, можна обрати собі легку сукню сорочкового крою Breiwerk рожевого кольору, для більш прохолодного офісу підійде синя сукня Breiwerk із грубшого трикотажу. Обидві сукні коштують 802 гривні.

s04

Червона сукня Grass (зліва) – несподіване поєднання жіночності та строгості. Підійде для роботи в офісі зі строгим дресс-кодом. Червоне плаття Breiwerk знадобиться на складних переговорах із непоступливими партнерами. Перша сукня коштує 1290 гривень, друга – 844 гривні.

s05

Трикотажні сукні вільного крою Breiwerk: червона для похмурих днів та темно-синя – для сонячних. Вартість суконь – 844 гривні.

s03

Дві моделі від Cardo для п’ятниці – темно-синя трикотажна сукня вільного крою з рожево-бежевим декором (750 гривень) та сукня-сорочка із ясно-синього джинсу (700 гривень).

Усі сукні можна придбати в інтернет-магазині одягу та аксесуарів українського виробництва «Комора».

На правах реклами

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top