Без зайвих кліків. У Facebook скоро можна буде торгувати

Не лише поставити like вподобаному товару, а й придбати його: Facebook тестує два нових розділи Shopping і Services, які обіцяє відкрити для загального доступу вже найближчим часом.

Фото: www.businessinsider.com

Фото: www.businessinsider.com

Нові функції презентувала на минулому тижні головний операційний директор соцмережі Шеріл Сендберг під час прес-конференції у штаб-квартирі компанії у Каліфорнії, повідомляє finance.ua.

Сьогодні у соціальній мережі зареєстровано понад 45 мільйонів сторінок. Нововведення полегшать підприємцям ведення бізнесу.  Функція Shopping дозволяє торговцям демонструвати і продавати свої товари безпосередньо зі сторінки. Розділ Services, у свою чергу, призначений для компаній, які надають професійні послуги, як то водопровідники або салони, дозволяючи їм висвітлювати всі свої пропозиції.

Новий функціонал поки знаходиться на стадії тестування і доступний обмеженому колу підприємств, але його обіцяють відкрити для загального доступу в найближчі тижні.

«Нововведення відображають нашу переконаність в тому, що будь ви сантехнічна компанія, квітковий магазин, некомерційна структура або бренд, ваша сторінка повинна містити інформацію, яку шукають клієнти, допомагати взаємодіяти із замовниками і підтримувати вас в прагненні до вашої унікальної мети», – йдеться в заяві Facebook.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top