Apple встановила рекорд з продажу нових смартфонів

Упродовж перших трьох днів після старту продажів 25 вересня компанія Apple продала понад 13 млн нових iPhone 6s и 6s Plus.

Фото: www.digitaltrends.com

Фото: www.digitaltrends.com

У п’ятницю продажі iPhone 6s та 6s Plus стартували у 10 країнах, Apple звернула особливу увагу на високий попит на нові смартфони у Китаї, повідомляє Інтерфакс.

Восени минулого року продажі нових iPhone за перші три дні складали трохи більше 10 млн, хоча тоді КНР не входила до першої десятки країн. Аналітики очікували, що в цьому році торішній рекорд буде побитий.

Читайте також: У Китаї з’явилась вулиця фейкових Apple Store

Apple також оголосила про початок продажу iPhone 6s и 6s Plus ще в 40 країнах, зокрема, у Росії, Італії, Мексиці, Іспанії та Тайвані. До кінця 2015-го ці смартфони будуть доступними у понад 130 країнах.

«Продажі iPhone 6s та 6s Plus були феноменальними і суттєво випередили попередні результаті продажів у перші вихідні в історії Apple», – заявив гендиректор компанії Тім Кук. За його словами, клієнти у своїх відгуках оцінили технології 3D Touch (розрізняє три ступені натискання на екран) и LifePhotos (перетворення статичних кадрів у живі).

Читайте також: iPhone 6S: як відрізнити оригінал від підробки

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top