5 причин купувати в європейських інтернет-магазинах

З кожним днем кількість прихильників онлайн-покупок в закордонних інтернет-магазинах стрімко зростає. Аби влаштувати собі закордонний шопінґ, не потрібно купувати путівку до Мілану і бігати там кілька днів магазинами – купувати в італійських, британських чи німецьких крамницях можна, не виходячи з квартири. «Закупи» нарахували ще 5 причин, чому варто робити онлайн-покупки за кордоном.

Фото: www.prorelevant.com

Фото: www.prorelevant.com

1. Широкий вибір товарів

На одному лише «Амазоні» товарів більше, ніж у найбільшому львівському торговому центрі. Техніка, одяг та взуття, книжки, іграшки, товари для спорту, посуд та кухонні гаджети – тисячі продавців на цьому величезному онлайн-ринку готові запропонувати вам все, що у них є, за найкращою ціною. Якщо необхідної речі немає на німецькому чи британському «Амазоні», то у каталозі сайту myMeest є ще понад три сотні найпопулярніших європейських онлайн-магазинів: польський інтернет-аукціон allegro.pl, інтернет-аукціон eBay.de, marksandspencer.eu, офіційні інтернет-магазини популярних європейських брендів H&M, Tom Tailor, Zara, Stradivarius, Bershka, IKEA тощо.

2. Ексклюзивність товарів

На полицях європейських онлайн-магазинів часто можна зустріти і купити продукцію популярних брендів, яку важко купити в звичайних українських магазинах, або ту, яка не призначена для продажу в Україні. Та й на сайтах відомих європейських брендів вам не пропонуватимуть торішню колекцію як найновішу, а зроблять на неї знижку.

3. Якість і оригінальність товарів

Купуючи товари в інтернет-магазинах Європи, ви гарантовано отримуєте тільки якісні фірмові речі. Інтернет-торговці ретельно стежать за якістю і відповідністю всієї продукції, яка знаходиться в їхніх каталогах. Можете сміливо вибирати і купувати все, що завгодно, не переживаючи про справжність та якість куплених товарів.

4. Нижчі, ніж в Україні, ціни

Речі одного й того ж бренду в європейських онлайн-магазинах коштуватимуть вам дешевше, ніж в українських крамницях – часто у півтора чи два рази. А регулярні розпродажі – з нагоди вихідних, свят, просто доброго настрою власника магазину – дозволяють купити вподобану річ дуже вигідно. На сезонних розпродажах знижки сягають й 70%, причому піднімати ціну перед розпродажем у європейських інтернет-магазинах не прийнято.

5. Швидка та недорога доставка

Завдяки форвардинговій компанії myMeest українці можуть купувати товари в онлайн-магазинах Польщі, Німеччини, Великобританії, Італії, Іспанії, Греції, Португалії та інших європейських країн. Вам більше не знадобляться послуги посередників – достатньо зареєструватись на сайті mymeest.com, отримати безкоштовну адресу для доставки з інтернет-магазинів Європи, зробити покупки у вподобаних онлайн-магазинах і чекати на свій товар, який доставлять додому. Якщо ви зробили кілька покупок у різних інтернет-магазинах, але в одній країні, їх консолідують і надішлють вам однією посилкою. Це дешевше, ніж платити за доставку посилки з кожного магазину окремо.

На правах реклами

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top