ТРЦ Форум у Львові відкриють із запізненням

Відкриття торгово-розважального центру «Форум Львів» перенесли ще на місяць – він почне роботу 25 вересня.

Фото: @forum_lviv

Фото: @forum_lviv

Про це повідомила прес-служба компанії «Мульти Юкрейн» – девелопера, що зводить ТРЦ.

Відкриття одного з найбільших у Львові торгово-розважальних центрів переносять уже втретє. Спочатку його планували відкрити навесні, згодом оголосили нову дату відкриття – 21 серпня, і от тепер ще новішу – 25 вересня.

Чергове перенесення дати відкриття у «Мульти Юкрейн» пояснюють бажанням дати змогу усім орендарям завершити опорядження своїх магазинів до урочистої дати. «Наше рішення перенести відкриття на п’ять тижнів дає можливість ритейлерам, які нещодавно приєдналися до проекту, у тому числі довгоочікуваний перший магазин LC Waikiki у Львові, вчасно завершити оздоблювальні роботи в своїх магазинах до урочистого відкриття. Покладаючись на наш досвід ми разом з ритейлерами дійшли згоди , що відкриття у вересні буде розумним кроком для всіх зацікавлених сторін», – зазначив директор компанії Гавайн Мінкс.

Читайте також: Це щось нове. Бренди, що прийдуть до Львова вперше

Нагадаємо, будувати ТРЦ «Форум Львів» почали у 2013-му. Шопінґ-молл площею майже 70 тис кв.м. зводять на вулиці Під Дубом. Торговий центр матиме чотири поверхи: на першому розміститься підземний паркінг, два наступних поверхи торгові, останній поверх відведено під зону розваг із кінотеатром та ресторанами. У Multi Development Ukraine розраховують, що «Форум Львів», зможе приймати10-15 млн відвідувачів річно.

У 2014-му змінився якірний орендар торгового центру – замість «Амстору» тут відкриють супермаркет «Сільпо». Водночас разом із «Форум Львів» до Львова прийде кілька європейських, американських та російських брендів, які раніше не мали власних магазинів у місті: Mango, Lacoste, Etam, Calliope, Massimo Dutti (найдорожчий бренд з колекції Inditex), Timberland, Oysho (іспанська марка білизни), befree, Carlo Pazolini та Love Republic.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt

Новини інших ЗМІ

Loading...
Top