ТРЦ Форум у Львові відкриють із запізненням

Відкриття торгово-розважального центру «Форум Львів» перенесли ще на місяць – він почне роботу 25 вересня.

Фото: @forum_lviv

Фото: @forum_lviv

Про це повідомила прес-служба компанії «Мульти Юкрейн» – девелопера, що зводить ТРЦ.

Відкриття одного з найбільших у Львові торгово-розважальних центрів переносять уже втретє. Спочатку його планували відкрити навесні, згодом оголосили нову дату відкриття – 21 серпня, і от тепер ще новішу – 25 вересня.

Чергове перенесення дати відкриття у «Мульти Юкрейн» пояснюють бажанням дати змогу усім орендарям завершити опорядження своїх магазинів до урочистої дати. «Наше рішення перенести відкриття на п’ять тижнів дає можливість ритейлерам, які нещодавно приєдналися до проекту, у тому числі довгоочікуваний перший магазин LC Waikiki у Львові, вчасно завершити оздоблювальні роботи в своїх магазинах до урочистого відкриття. Покладаючись на наш досвід ми разом з ритейлерами дійшли згоди , що відкриття у вересні буде розумним кроком для всіх зацікавлених сторін», – зазначив директор компанії Гавайн Мінкс.

Читайте також: Це щось нове. Бренди, що прийдуть до Львова вперше

Нагадаємо, будувати ТРЦ «Форум Львів» почали у 2013-му. Шопінґ-молл площею майже 70 тис кв.м. зводять на вулиці Під Дубом. Торговий центр матиме чотири поверхи: на першому розміститься підземний паркінг, два наступних поверхи торгові, останній поверх відведено під зону розваг із кінотеатром та ресторанами. У Multi Development Ukraine розраховують, що «Форум Львів», зможе приймати10-15 млн відвідувачів річно.

У 2014-му змінився якірний орендар торгового центру – замість «Амстору» тут відкриють супермаркет «Сільпо». Водночас разом із «Форум Львів» до Львова прийде кілька європейських, американських та російських брендів, які раніше не мали власних магазинів у місті: Mango, Lacoste, Etam, Calliope, Massimo Dutti (найдорожчий бренд з колекції Inditex), Timberland, Oysho (іспанська марка білизни), befree, Carlo Pazolini та Love Republic.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top