Супермаркет у Чернівцях торгує чеками

У Чернівцях відкрили супермаркет Torba, у якому товари продають без націнки.

Фото: Молодий буковинець

Фото: Молодий буковинець

За словами співвласника магазину Юрія Пасічника, супермаркет продає товари за тією ж ціною, за якою отримує їх від постачальників. Аби відшкодувати собі витрати на утримання магазину, власники встановили плату за чек.

«Кожна людина, яка купляє в нас товар має заплатити за чек. За перші 100 гривень людина платить 2,90 грн, далі по 75 копійок за кожні наступні 100 гривень, – цитує Юрія Пасічника видання «Молодий буковинець».

Пенсіонери та люди з обмеженими можливостями не платять навіть за чек. «Це наша соціальна позиція», – пояснює Пасічник. У неділю плата за чек відсутня для усіх покупців.

«У нас людині вигідно робити великі покупки. Якщо вона купить звичайний батончик за 5 гривень, а доплатить за чек 2,90 – вона багато втратить.  Вигода відчувається при великій покупці. Якщо, наприклад, ви купили щось на сто гривень, то доплачуєте ті самі 2,90 гривень. В інших магазинах націнка мінімум 15%. Є велика різниця», – запевняє співвласник магазину.

Придбати будь-що у новому супермаркеті можна наразі лише за готівку.

Тим часом читачі видання у коментарях до публікації звертають увагу на те, що ціни у супермаркеті Torba не завжди нижчі, ніж у сусідніх супермаркетах, які торгують за класичною схемою.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top