Project Mc²: ляльки-дослідниці зі США

У США створили ляльок, які заохочують дівчаток до наукових досліджень.

Фото: mharena.com

Фото: mharena.com

Компанія MGA Entertainment створила колекцію ляльок Project Mc². До неї входить чотири ляльки, кожна з яких цікавиться певною науковою сферою, комп’ютерними технологіями чи інженерною справою. До кожної ляльки додається набір, з допомогою якого можна, приміром, створити прикрасу, що світиться, робочу модель вулкана, лавову лампу чи збудувати скейтборд за кресленням. Творці ляльок запевняють, що для експериментів знадобляться лише безпечні інгредієнти, які завжди є вдома.

dolls-3

Фото: MGA Entertainment

Ляльки, за задумом їхніх творців, виглядають як група дівчаток-подруг, вони відрізняються ростом та рисами обличчя. Але водночас усі вони худі, з довгим волоссям, вбрані в тісний одяг та короткі спідниці.

Project Mc²

Фото: MGA Entertainment

Ляльки з’явились у продажу наприкінці минулого тижня, одночасно з прем’єрою присвяченого їм серіалу Project Mc², створеного за участі Netflix. Головні героїні серіалу – чотири дівчинки, яких наймає на роботу надсекретна шпигунська організація.

Придбати ляльок можна в іграшкових магазинах у США, для українців вони доступні на Амазоні. Одна лялька коштує неповних $25.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top