Інтернет-магазин техніки Comfy заговорив українською

Інтернет-магазин побутової техніки та електроніки comfy.ua запустив український інтерфейс.

comfy01

Відтепер інформація на сайті доступні двома мовами – російською та українською. На українську переклали усі розділи, сервіси та описи характеристик товарів, пише онлайн-видання AllRetail.ua.

У компанії пояснюють, що український інтерфейс запустили через значне зростання україномовної аудиторії та чисельні звернення користувачів у соцмережах. До того ж, у 2015-му мережа Comfy розширила своє представництво у західному регіоні: відкрила нові магазини у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській та Волинській областях.

«Із початку цього року трафік на наш сайт із західних регіонів країни виріс удвічі, і майже на 70% збільшилась кількість користувачів, які використовують пристрої українською, – зазначає керівник департаменту Digital marketing компанії Comfy Олександр Жиляєв. – Із запуском української версії сайту ми надали можливість українцям отримувати інформацію, робити вибір та здійснювати покупки зручною їм мовою».

Уже в перший день тестової роботи української версії сайту інтернет-магазин comfy.ua опрацював кілька десятків замовлень користувачів.

Тим часом більшість великих українських інтернет-магазинів, що торгують технікою та електронікою, говорять зі своїми покупцями російською. Онлайн-представництва Ельдорадо, Фокстрот, Розетка та Алло не мають українського інтерфейсу. Єдиним двомовним інтернет-магазином техніки донедавна був Дешевше.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top