H&M вже кілька років «працює» в Одесі

У центрі Одеси діє магазин одягу із назвою Н&М, але у головному офісі компанії про нього не знають.

h&m-odesa

«Хто сказав, що Н&М не хоче виходити на український ринок? В Одесі про це нічого не знають», – написала на своїй сторінці у Фейсбуці Марія Попова, розмістивши фото магазину з логотипом відомого шведського бренду.

У шведській компанії Hennes & Mauritz (H&M) заперечують свою присутність в Україні. «У нас немає жодного магазину в Україні, і на даний момент немає конкретних планів відкривати їх у вашій країні», – прокоментував ситуацію прес-секретар H&M Хасан Андерсон виданню АВС.

Магазини одягу H&M займають друге місце у переліку найбільш очікуваних торгових марок в Україні, про що свідчить дослідження, проведене компанією GfK Ukraine торік. До п’ятірки брендів увійшли також IKEA, Apple Store, Hugo Boss та Walmart.

У 2013-му консалтингові компанії заявляли, що H&M готова до виходу на український ринок і планує відкрити перший магазин у центрі Києва, згодом – у столичних торгово-розважальних центрах. Але економічна та політична криза завадила цим планам.

За оцінками експертів, підробних магазинів відомих світових брендів в Україні є близько сотні, пише ЛігаБізнесІнформ. У тій же Одесі працює два магазини H&M, а «фірмові» магазини Victoria’s Secret можна зустріти чи не в кожному обласному центрі.

Магазини-підробки як правило продають продукцію «свого» бренду – стокові колекції або придбані через інтернет, а коли він виходить на український ринок, згортають свою діяльність, пояснює фахівець з комерційної  нерухомості Вадим Зінченко. Так, свого часу в Одесі працювали два магазини-підробки Zara, які закрились після виходу на український ринок іспанської компанії Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Massimo Dutti).

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top