Емаус-Оселя влаштовує гаражний розпродаж

В останню суботу літа, 29 серпня, Спільнота взаємодопомоги «Емаус-Оселя» запрошує львів’ян на гаражний розпродаж у французькому стилі.

Фото: Анастасія Нечипоренко

Фото: Анастасія Нечипоренко

Крім одягу, книг, меблів та різних предметів побуту, які віддають «Оселі» городяни, на розпродажу можна буде придбати оригінальну колекцію рюкзаків ручної роботи від Сашка Горонді та французький посуд і унікальну колекцію порцелянових ляльок, привезених з французького салону «Емаус».

Фото: Анастасія Нечипоренко

Фото: Анастасія Нечипоренко

У розпродажі разом із мешканцями спільноти та волонтерами братимуть участь відомі українські письменники – Юрій Андрухович, Андрій Курков, Галина Вдовиченко, Григорій Семенчук, Галя Шиян, Євгенія Сенік. Вони допомагатимуть мешканцям спільноти продавати речі – гасло розпродажу «Гаражні – це не благодійність, а солідарність».

На розпродажу планують також провести імпровізований модний показ «Фешн-вояж Львів – Париж». Організовує його імідж-театр «Пані Кураж». «Наші моделі – волонтери відтворять атмосферу богемного Парижу, тому не дивуйтеся, якщо на Гаражному ви зустрінете Мадам Боварі, Едіт Піаф, Катрін Денев чи саму Коко Шанель, а все дійство відбуватиметься під чудесні мелодії французького шансону», – зауважують організатори.

Зібрані на розпродажу кошти підуть на утримання соціального гуртожитку для колишніх бездомних людей на вул. Угорській, 2 та на потреби Спільноти у Винниках.

Гаражний розпродаж відбудеться 29 серпня з 13:00 до 19:00 у Музеї ідей, що на Валовій, 18а.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top