Закупи на вікенд. Lviv City Market

У суботу у Львові відбудеться другий в цьому році Lviv City Market – ярмарок українських мануфактур та дизайнерів. «Закупи» дізнались, що вони продаватимуть та чим пригощатимуть.

OK design

Речі від OK Design – це поєднання простих матеріалів із складним оздобленням (вишивкою, бісером, фарбами чи полімерною глиною).

okdesign03

 

okdesign02

 

okdesign01

Churchill

Популярний український бренд аксесуарів. Веселі і серйозні краватки, метелики, підтяжки, шалики, шкіряні гаманці і кейси для телефонів – все це Churchill.

churcill01

Gallery – l8kout

Gallery – l8kout – молодіжний бренд прикрас із сучасних матеріалів.

l8kout01

 

l8kout02

 

Heyday

Український бренд, що починав із патріотичних футболок та світшотів, а зараз випускає повноцінні колекції одягу й аксесуарів в стилі кежуал для жінок, чоловіків та дітей. Серед «родзинок» бренду – сукні Краля та Ляля.

hayday04

 

Voice Of The Wood

Voice Of The Wood – майстерня авторського дерев’яного посуду та інших предметів декору і побуту. Вироби виконуються в ручну, щоб максимально підкреслити характер і фактуру кожного дерева.

vow04

 

vow03

 

vow01

 

Sandra Prachuk Ceramics

Майстерня Sandra Prachuk Ceramics займається дизайном та виготовленням аксесуарів і предметів домашньго декору з кераміки. Кожен виріб має унікальну форму і декор завдяки тому, що ми виготовляємо за власними ескізами вручну. Кожен предмет випалюється при температурі більше 1000°C в 2-3 етапа для надання виробам необхідних властивостей.

sandra01

 

sandra02

 

sandra03

 

W. Heritage

Львівський бренд, який спеціалізується на виготовленні аксесуарів ручної роботи.

lheritage

На Lviv City Market також можна буде придбати листівки та плакати від Tukoni та Насті Слєпцової, торбинки від Марічки Рубан та Ліди Матвієнко, ляльки та поштівки від Софії Філіпчук, прикраси Marico Design та kryhitku.

Сумка від Марічки Рубан

tukoni

Tukoni

kryhitku

kryhitku

slepcova

Листівки від Насті Слєпцової

filipchuk

Ляльки від Софії Філіпчук

Свої експозиції на ярмарку матимуть шоурум SKLAD, крамниця одягу та аксесуарів Rhizome Store, магазин прикрас Ума та крамничка художнього скла Щось цікаве.

Пригощатимуть гостей ярмарку Альтернативна кава, пекарні Ластівка та Сам Смак, винарня Winehouse та еко-клуб Смак життя.

Lviv City Market працюватиме у суботу, 25 липня, з 12:00 до 22:00 на площі Святого Теодора.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top