У Львові відкриють незвичайний Watsons

31 липня у Львові відкриють ювілейний, 400-й магазин мережі Watsons. В ньому обладнають 4 анімаційні зони, де можна буде протестувати товар до покупки.

Фото: gvult.com

Фото: gvult.com

Магазин площею 242 кв.м відкриється у ТРЦ King Cross Leopolis. Нова крамниця матиме особливу концепцію: тут не лише продаватимуть косметику, парфуми та товари для дому, а й проводитимуть майстер-класи стилістів, презентації та тестування товарів.

За словами директора Watsons в Україні Томаша Вроблевского, у новому магазині встановлять новий тип торгового обладнання, виготовленого в Україні, а також використають оновлене оформлення торгової зали. «У торговій залі магазину створять анімаційні зони, які дозволять покупцям не лише здійснювати покупки із комфортом, але й спробувати представлені у магазині товари до покупки», – цитує його сайт Асоціації рітейлерів України.

У новому магазині обладнають 4 анімаційні зони:

  • nail-bar, де можна буде протестувати нові лаки для нігтів
  • styling зона, де в період святкового відкриття робитимуть укладки та макіяж
  • зона з догляду
  • дитяча зона.

Новий магазин стане 22-м у мережі Watsons у Львові. Першу крамницю мережі у Львові відкрили у 2001 році в Новому ЦУМі (ТЦ Львів), що на вул. Княгині Ольги, 106.

A.S. Watson Group є однією з найбільших роздрібних компаній у світі, пропонуючи все: від товарів для краси та здоров’я, продуктів харчування та електроніки до парфумерії. Група також є членом відомого в світі багатонаціонального конгломерату Hutchison Whampoa Limited, який володіє шістьма основними бізнесами: портами та пов’язаними з ними послугами, нерухомістю та готелями, роздрібною торгівлею, інфраструктурою, енергетикою та телекомунікаціями у 52 країнах.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top