У Львові продають хробаків з автомата

На одній із львівських АЗС встановили перший в Україні торговий автомат, у якому рибалки зможуть цілодобово придбати наживку для риби дорогою на озеро чи річку.

Ідея хробакомата з’явилась у львів’янина Любомира Панкевича, коли він із друзями якось пізно ввечері зібрався на риболовлю. «Але де взяти наживку? Варіантів два. Або їхати зі штучною. Або стати героєм вічної рибацької історії про тещу та опаришів у холодильнику. Сам був у такій ситуації не раз, тож вирішив знайти вихід», – розповів Любомир «Закупам». Як згодом виявилось, автомати з наживкою для риболовлі вже існують і є популярними в країнах Скандинавії та Балтії.

Фото: facebook-сторінка Любомира Панкевича

Фото: facebook-сторінка Любомира Панкевича

Сам хробакомат, який назвали «Автохробом» – це модернізований автомат для харчових продуктів. Рибалки знайдуть тут не лише живих хробаків, а й інші види наживок та прикормок для риби. Незабаром, обіцяє Любомир, у хробакоматах з’явиться й «тісто». Порцію хробаків можна придбати за 15 гривень. Знаходиться автомат на АЗС ОККО, що на Городоцькій, 284 і працює у форматі 24/7.

Читайте також: Без слів. Що продають торгові автомати в Японії

Потенційні клієнти, каже Любомир, позитивно зреагували на незвичайний торговий автомат. «Якщо все вийде – будемо наступного сезону розширятись», – каже він. А за перший день роботи хробакомата вже вдалося заробити 80 гривень.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top