OLX запускає доставку товарів

Онлайн-сервіс приватних оголошень OLX запроваджує нову послугу – відтепер замовити доставку обраного товару можна буде безпосередньо на сайті.

Доставляти товари буде «Міст Експрес», а користувачі сервісу отримають знижку на послуги у розмірі 10%. Послуга доставки та можливість післяплати убезпечить отримувача, звільняючи від необхідності вносити передоплату за товар, вважають в OLX. При отриманні товару можна буде його перевірити. Якщо ж товар покупця не влаштує, він має право повернути його назад відправникові.

Користувачі можуть обрати один із 3 видів доставки:

1. Економ доставка – коли товар доставляють з одного відділення Міст Експрес в інше. Вона підійде, коли потрібно відправити речі невеликої ваги та розмірів.

2. Доставка кур’єром: від дверей до дверей, від дверей до відділення або від відділення до дверей.

3. Можлива доставка важких та габаритних вантажів.

olx-dostavka

Аби оформити доставку, потрібно зайти в свій обліковий запис та заповнити онлайн форму у розділі «Доставка». Форма дає можливість вказати всі контактні данні отримувача та відправника, вибрати вид доставки, а також бажані платні (упаковка, після плата тощо) та безкоштовні (sms-повідомлення, огляд та перевірка товару) послуги. Після заповнення усіх полів та підтвердження користувачеві буде присвоєно код відправлення, який потрібно переписати чи роздрукувати для пред’явлення кур’єру чи менеджеру у відділенні.

Читайте також: В добрі руки. 7 онлайн-майданчиків, де продають вживані речі

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top