Закупи на вікенд. Гармидер

Взуття ручної роботи, літні сукні й намиста, конструктори для дорослих та нотатники, смішні лампи та одяг для домашніх улюбленців – все це можна буде придбати на вихідних на фестивалі молодих підприємців Гармидер у львівському Парку культури.

Фото: facebook-сторінка Гармидер

Фото: facebook-сторінка Гармидер

Відвідувачів фестивалю пригощатимуть кавою від «Кави на шпацер» та «Альтернативної кави», пряниками від Юрашок, цукерками від «Майстерні карамелі», солодощами від Білки, Bake me Cake, «Щось цікаве» та SOWA, сендвічами від Well Done та вегетаріанською їжею від кафе Green.

На цьогорічний Гармидер приїдуть майже чотири десятки виробників з усієї України. Soberay, White Sand, Urban Planet, Heyday, 4 elements, West запропонують молодіжний одяг у стилі street wear, Te-Shoes та Майстерня взуття Хамелеон – ручно зроблене взуття, Студія VOVK та Флямма – сукні, Inside U – одяг із секретиками, Bijoulithos, Nature Inspire, Roksolana Roksa, Маріко – прикраси, UKRAINIAN GEARS – конструктори для дорослих, Ігротеко – дерев’яні конструктори для дітей.  Львівська майстерня «Зробив тато» готує для Гармидеру лімітовану серію нотатників, а Best Friend організує цілу фан-зону для домашніх улюбленців та їхніх господарів. З Одеси до Львова привезуть футболки з автопринтами Cars T-shirt, Bokalo Works презентує автомеблі, а інтернет-магазин RetroCars Avtoclassika запропонує запчастини до старих радянських автомобілів. 

Розпочнеться Гармидер у п’ятницю, 12 червня, і триватиме до неділі, 14-го у Парку культури (вул. Болгарська, 4). Ярмарок працюватиме з 10:00 до 20:00.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top