В Україні можна заплатити біткойнами за продукти

Кияни зможуть купувати їжу за біткойни – відучора столичний магазин «Натуральні продукти» приймає до оплати криптовалюту.

Bitcoin-Accepted-Here

Фото: www.coindesk.com

Покупці, що розплачуватимуться біткойнами, отримають також 10-відсоткову знижку, повідомляє онлайн-видання Igate. Власник магазину Олесь Слободенюк розповів, як буде вираховуватись вартість продуктів у криптовалюті:

«Як формуватиметься вартість продукції? Наведу приклад. Вартість молока – 12 грн. Знижка 10% по акції – 10,8 грн. Вартість btc на момент розрахунку в біржі btc – $239,4. Курс долара в Приватбанку: 20 – купівля, 22 – продаж, розрахунковий курс приймаємо – 21. Разом вартість молока – 10,8 / (239,4 * 21) = 0.002148 btc».

Для розрахунку вартості товарів у криптовалюті власники крамниці наразі планують використовувати звичайні google-таблиці, оскільки готових рішень для таких ситуацій немає.

«У зв’язку з тим, що вартість продукції задається в гривні, а облікова система магазину не підтримує переведення в біткоіни кожен 15 хвилин, то спочатку буде створений документ з формулами, де буде достатньо вбити вартість біткойни і курс долара», – пояснив Слободенюк.

Нагадаємо, що раніше про готовність приймати до оплати біткойни заявили власники онлайн-крамниці SendFlowers.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top