7 порад, як вбратися на шопінґ

Кількагодинні походи за новим вбранням виснажують не менше, ніж заняття у спортзалі. Блог MakeYourStyle дав поради, як краще вбратись, аби провести цей час якомога комфортніше.

Фото: www.popsugar.com

Фото: www.popsugar.com

1. Для шопінґу краще обирати білизну тілесного кольору без зайвих швів, мережива та інших фактурних елементів. Якщо такої у вашому гардеробі немає, варто обрати щось максимально нейтральні.

2. Замість сукні чи комбінезона краще вибрати роздільні верх та низ, які легко знімати. У магазині ми часто приміряємо спідницю окремо, блузку окремо. Виходити в коридор лише в білизні, аби подивитись на себе здалеку, буде незручно. Доведеться хапати першу-ліпшу блузку.

3. Взуття має бути зручним, в якому можна ходити довше, ніж півгодини. Але краще, якщо це будуть не кросівки. Їх незручно знімати і взувати. І оцінити, як виглядатиме спідниця чи сукня, буде складно.

4. Краще не одягати чорні шкарпетки. Вони «ріжуть»ногу, коли приміряєш спідницю. Водночас вони не підходять для примірки босоніжок.

5. Макіяж. Краще, якщо він буде легким. Тоді можна побачити як колір шкіри «реагує» на колір одягу. Краще вже підібрати макіяж під сукню.

6. Якщо плануєте підібрати ансамбль до конкретної речі, то її потрібно або одягнути, або взяти із собою. Це зручніше, ніж уявляти собі, як до неї пасують обрані речі.

7. Залиште верхній одяг у гардеробі. Через годину-другу безкінечних примірок ви оціните, як це зручно.

За матеріалами MakeYourStyle

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top