11 способів зекономити на покупках в Amazon

Хоч покупки у США й стали дорожчими, але купувати там все ще вигідніше, ніж в Україні. Lifehacker підказав кілька способів, як зекономити на закупах у найбільшому американському онлайн-магазині Amazon.

Фото: www.digitaltrends.com

Фото: www.digitaltrends.com

1. Стежте за динамікою цін

Ціни на один і той самий товар постійно змінюються. Якщо хочете купити річ дешевше і маєте можливість почекати, скористайтесь одним із сервісів, які дозволяють відстежувати, як змінюється ціна товару. Їх існує чимало, найвідоміші – Camelcamelcamel і розширення для Firefox і Chrome Keepa.

Ви вводите URL продукту, а сервіси показують, як змінювалась його вартість. Дивіться й вирішуйте, чи варто чекати кращої пропозиції або купувати зараз.

2. Шукайте знижки

Ще один приклад численної групи сервісів – це Amazon Discount Finder. Із їхньою допомогою можна знайти товари зі знижкою, не гортаючи сотні сторінок у пошуковій видачі Amazon. Працюють вони за єдиним принципом: ви вводите групу товарів та ключові слова для пошуку, вказуєте відсоток знижки, яку хочете отримати, або максимальну ціну, за яку згодні купити товар. Сервіс (наприклад, Amazaving.com) покаже, які покупки будуть відповідати вашим очікуванням. Варто вводити якомога більше ключових слів, щоб пошук не показував вам купу супутніх товарів.

3. Порівнюйте ціни

saving

На Amazon не завжди найнижчі ціни. Іноді інші магазини пропонують купити дешевше. Щоб зрозуміти, де вигідніше, порівнюйте ціни за допомогою спеціальних сервісів. Плюси очевидні, мінуси теж: різниця в ціні рідко становить кілька доларів, а можливості доставки при покупці в інших інтернет-магазинах обмежені. Але раптом вам вдасться знайти надзвичайно вигідна пропозиція? Наприклад, за допомогою Savings.com.

4. Отримуйте оповіщення

Контроль за зміною цін можна автоматизувати. OnlinePriceAlert відстежує, коли вартість товару знизиться до вказаного вами рівня і відправляє повідомлення на пошту.

5. Використовуйте розділ Deal of the Day

Щодня в Deal of the Day можна знайти цікаву пропозицію. Але його треба відстежувати регулярно, оскільки передбачити, що і коли саме з’явиться на розпродажу, можуть лише маркетологи Amazon.

Читайте також: Як Amazon переконав усіх, що в нього найнижчі ціни

6. Купуйте на «гаражних розпродажах»

Amazon Warehouse Deals – розділ магазину з товарами, які покупці повернули в магазин. Причини повернення бувають самими різними, наприклад пошкоджена упаковка або дрібний косметичний дефект. Існує ризик придбати товар, який і вам не сподобається, але якщо уважно читати описи і витратити час на пошук, то абсолютно нова річ дістанеться за низькою ціною.

7. Купуйте залишки

Розділ Outlet – скарбниця, в якій зберігаються товари, що залишилися після розпродажів. Іноді ціни нижчі, ніж на самих розпродажах. Тож перш ніж купувати що-небудь, перевірте, чи є аналоги в цьому розділі інтернет-магазину.

8. Використовуйте купони

coupons

Переглядайте перед покупками розділ Coupons або встановіть плагін для браузера, щоб не забувати про цю можливість. Заощадити зможете від кількох центів до кількох десятків доларів.

9. Підпишіться на Amazon Prime

prime

Для учасників програми Amazon Prime ціни на деякі товари значно нижчі. Крім того, працює швидка і безкоштовна доставка. Безкоштовно користуватися перевагами передплати можна протягом місяця, через рік з’являється право на повторну безкоштовну передплату. Нюанс: все це для жителів США. Вихід – користуватися послугами посередників з доставки посилок, щоб покупки приходили на вказану ними адресу, а потім вже вирушали до вас. І не забудьте вийти з програми після місяця використання, щоб з вас не зняли гроші за участь впродовж року (99 доларів).

10. Відкладіть покупку

Wish List існує не тільки для зручності, але і для економії. Додайте товари в список бажаних і чекайте. Amazon може запропонувати знижку на обрані позиції, якщо ви протягом деякого часу не наважуєтеся на покупку. Звичайно, цей спосіб працює не завжди, запрошення купити дешевше ви можете так і не дочекатися. Але якщо у вас є час, то чому б не спробувати?

11. Порівняйте ціни самостійно

Ще один спосіб не для ледачих, який не дає стовідсоткової гарантії результату, але має право на існування. Ціни, які Amazon пропонує зареєстрованим користувачам, можуть бути вищі, ніж ціни, якими інтернет-магазин заманює потенційних покупців. Відкрийте Amazon в іншому браузері, не вводьте логін і пароль. Можливо, ви побачите, що вам є на чому заощадити.

Джерело: Lifehacker

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top