У Львові відкриють ще один Ашан

Гіпермаркет французької мережі з’явиться у місті наприкінці 2015 року.

Фото: lp.edu.ua

Фото: lp.edu.ua

У квітні «Ашан Україна»розмістила на сайтах із пошуку роботи оголошення про набір працівників для нового магазину у Львові, а згодом на сайті самого «Ашану» з’явилось офіційне повідомлення: «Ми також оголошуємо про відкриття свого другого магазину у Львові у кінці 2015 року».

Де саме буде знаходитись новий гіпермаркет мережі у Львові, у компанії не повідомляють. Але зазначають, що площа магазину буде меншою за 5000 м² і для «Ашан Україна» «це новий формат» (гіпермаркет «Ашан» у ТРЦ King Cross Leopolis займає площу 13000 м²)  Супермаркет буде «оточений торговою галереєю, якою керуватиме компанія Іммошан Україна».

Як з’ясували «Закупи», новий «Ашан» відкриють у ТЦ «Уніцентр», що на вул. Володимира Великого, 58. Цю інформацію підтвердили у департаменті розвитку ІДК «Каскад» – компанії, що збудувала торговий центр. У квітні з фасаду новозбудованого ТЦ зняли банер з оголошенням про оренду, а довкола нього почали розширювати парковку. Площа «Уніцентру» – 7500 м². Його будівництво завершилось у жовтні 2014-го. Тут планували відкрити перший у Львові супермаркет мережі «Амстор», але компанія відмовилась від цього наміру.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top