Як на базарі. Онлайн-магазин пропонує поторгуватись

Інтернет-магазин Cifrosvit.com пропонує своїм покупцям послугу «Давай торгуватися», завдяки якій клієнти можуть самостійно встановлювати вартість обраних товарів.

cyfrolab-torg

Покупець заходить на сайт Cifrosvit.com, знаходить потрібний товар і натискає кнопку «торгуватися». Після цього він ставить бажану вартість товару та залишає координати, за якими з ним можна зв’язатися, пише видання Retail Community.

За словами директора Cifrosvit Максима Пеліхова, послуга «Давай торгуватися» з’явилася півроку тому. «Кожна людина хоче отримати найнижчу ціну. Наш інтернет-магазин прийшов до того, що у нас немає поняття «знижка», а є поняття «торгуватися», – пояснює він.

Понад 90% покупців Cifrosvit.com торгуються. На сайті є кнопка «торгуватися», натиснувши яку можна запропонувати свою ціну. Правда, торгуватися все одно доведеться з оператором, який передзвонить для обговорення ціни.

cyfrosvit01

«Покупцям однозначно подобається ця послуга, число клієнтів збільшилася. Правда, складно сказати, на скільки в процентному співвідношенні, так як загальна кількість покупців впало через сильно знизилася купівельної спроможності населення», – говорить Максим Пелих.

Зайшовши на сайт як звичайний покупець, журналіст видання обрав товар – фотоапарат Nikon за 8810 грн і, натиснувши опцію «торгуватися», вказав ціну 8300 та свої координати. Приблизно через годину подзвонив менеджер і повідомив що, курс виріс і ціна на товар становить 8870, а остаточна ціна 8800 грн. Таким чином економія становила б 10 грн від ціни, зазначеної на сайті.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top