Власник «Ельдорадо» купує «Фокстрот»

Власник мережі «Ельдорадо» Віктор Поліщук завершує переговори про купівлю найбільшої української мережі побутової техніки та електроніки «Фокстрот».

Фото: griboedov.com.ua

Фото: griboedov.com.ua

Про це повідомляє сайт Ukrainian Retail Association з посиланням на три незалежні одне від одного джерела, що знайомі з умовами угоди: топ-менеджера одного з постачальників побутової техніки та електроніки, топ-менеджера консалтингової компанії та представника великої мережі побутової техніки.

За словами одного з співрозмовників порталу, угоду планують підписати ще до травневих свят.

Мережа «Ельдорадо» перейшла у власність Віктора Поліщука у середині 2013-го. На той час він був власником меншої за розмірами мережі – «Технополіс». В результаті угоди магазини «Технополісу» та «Ельдорадо» об’єднали під брендом «Ельдорадо». Сьогодні мережа налічує 150 торгових точок і є другою за розміром на ринку торгівлі технікою після Фокстроту, який має 224 супермаркети.

Розмови про те, що Поліщук може купити «Фокстрот» або Comfy, ведуться вже щонайменше рік. За інформацією співрозмовників RAU, власник Comfy Станіслав Роніс відмовився продавати мережу, тож Поліщук «почав переговори з Маковецьким (співвласник мережі Фокстрот – ред.)».

Водночас «Фокстрот» у вівторок, 21 квітня, у офіційній заяві заперечив факт перемовин про продаж компанії. «Розмови про злиття між різними рітейлерами у нашому секторі ринку ведуться регулярно з 2007 року, але жодного разу не були результативними і не переходили в стадію ділових переговорів між мережами «Фокстрот» та «Ельдорадо», – заявляють у мережі.

Якщо угода відбудеться, новий гравець отримає понад 370 магазинів. Під яким брендом буде далі працювати об’єднана мережа і які з магазинів закриють, наразі невідомо.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top