Відкриття ТРЦ «Форум Львів» знову відклали

Торгово-розважальний центр «Форум Львів», будівництво якого триває вже другий рік, відкриють не навесні, як раніше планували, а улітку.

Фото: ria.lviv.ua

Фото: ria.lviv.ua

У прес-службі компанії-девелопера Multi Ukraine «Закупам» повідомили, що відкриття перенесли на серпень 2015-го. Згодом на прес-конференції анонсували точну дату – 21 серпня. Запуск ТРЦ переносять вже вдруге – спочатку його мали відкрити у першому кварталі цього року, згодом анонсували відкриття у другому кварталі.

Будувати ТРЦ «Форум Львів» почали у 2013-му. Шопінґ-молл площею майже 70 тис кв.м. зводять на вулиці Під Дубом. Торговий центр матиме чотири поверхи: на першому розміститься підземний паркінг, два наступних поверхи торгові, останній поверх відведено під зону розваг із кінотеатром та ресторанами. У Multi Development Ukraine розраховують, що «Форум Львів», зможе приймати 10-15 млн відвідувачів річно.

У 2014-му змінився якірний орендар торгового центру – замість «Амстору» тут відкриють супермаркет «Сільпо». Водночас разом із «Форум Львів» до Львова прийде кілька європейських, американських та російських брендів, які раніше не мали власних магазинів у місті: Mango, Lacoste, Etam, Calliope, Massimo Dutti (найдорожчий бренд з колекції Inditex), Timberland, Oysho (іспанська марка білизни), befree, Carlo Pazolini та Love Republic.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top