Відкриття ТРЦ «Форум Львів» знову відклали

Торгово-розважальний центр «Форум Львів», будівництво якого триває вже другий рік, відкриють не навесні, як раніше планували, а улітку.

Фото: ria.lviv.ua

Фото: ria.lviv.ua

У прес-службі компанії-девелопера Multi Ukraine «Закупам» повідомили, що відкриття перенесли на серпень 2015-го. Згодом на прес-конференції анонсували точну дату – 21 серпня. Запуск ТРЦ переносять вже вдруге – спочатку його мали відкрити у першому кварталі цього року, згодом анонсували відкриття у другому кварталі.

Будувати ТРЦ «Форум Львів» почали у 2013-му. Шопінґ-молл площею майже 70 тис кв.м. зводять на вулиці Під Дубом. Торговий центр матиме чотири поверхи: на першому розміститься підземний паркінг, два наступних поверхи торгові, останній поверх відведено під зону розваг із кінотеатром та ресторанами. У Multi Development Ukraine розраховують, що «Форум Львів», зможе приймати 10-15 млн відвідувачів річно.

У 2014-му змінився якірний орендар торгового центру – замість «Амстору» тут відкриють супермаркет «Сільпо». Водночас разом із «Форум Львів» до Львова прийде кілька європейських, американських та російських брендів, які раніше не мали власних магазинів у місті: Mango, Lacoste, Etam, Calliope, Massimo Dutti (найдорожчий бренд з колекції Inditex), Timberland, Oysho (іспанська марка білизни), befree, Carlo Pazolini та Love Republic.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Answear UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt

Новини інших ЗМІ

Loading...
Top