Praktiker «виселили» зі Львова

На цьому тижні у соцмережах «зачинили» один з найбільших будівельних гіпермаркетів Львова – Praktiker. Адміністрація мережі запевняє: магазин у Львові працюватиме й надалі.

Фото: 112.ua

Фото: 112.ua

«Не плануйте покупок в Практікер Львів. Будівельний гіпермаркет закрили! Тому що програли суд в King Cross Leopolis (по оренді). В супермаркеті пакують товар на повернення, всіх попередили народ лишається без роботи», – повідомлення такого змісту з’явилось у групі Varta1 у Фейсбуці цього четверга.

Адміністрація компанія заспокоює: інформація із соцмереж не відповідає дійсності.

«Справді, є постанова Вищого господарського суду від 1 квітня за нашою касаційною скаргою і вона не на користь “Практікер Україна”. Однак ми вже звернулись зі скаргою до Верховного Суду України. Загалом у суді перебує кілька справ щодо магазину, їх розгляд ще триває. Магазин не закривають», – зазначив у коментарі виданню Zaxid.net юрисконсульт ТОВ «Практікер Україна» Максим Медецький.

Щодо інформації про фури, в які вантажать товар з гіпермаркету, то Максим Медецький пояснює це звичайним переміщенням товарів. “У нас відкриваються магазини в Одесі та Дніпропетровську. Те, що ви бачили, це часткове переміщення товару”, – сказав він.

Між Praktiker і ТРЦ King Kross Leopolis, якому належить приміщення гіпермаркету, триває судова тяганина. Praktiker заборгував ТРЦ King Kross Leopolis понад 2 млн гривень за оренду і 16 лютого Київський апеляційний суд підтвердив рішення суду першої інстанції, що Praktiker має сплатити цей борг.

У свою чергу Praktiker подав судовий позов на 19,7 млн гривень  проти управляючої компанії ТРЦ King Kross Leopolis за порушення угоди про обмеження конкуренції і виграв цю справу у Львівському апеляційному господарському суді.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top