Нове місце. Makelan, Ніша

Одразу два нових магазини українських речей відкрили у Львові на минулих вихідних.

Makelan

Придбати гаманці та органайзери Makelan донедавна можна було або онлайн, або у магазині Sklad на Ринку. Тепер оглянути все, що пропонує бренд, можна у шоурумі в ТЦ Інтерсіті на Чорновола, який відкрили минулої суботи. Щоправда, про візит потрібно домовлятись заздалегідь – у форматі обмеженого доступу шоурум  працюватиме ще близько місяця.

Фото: Makelan

Фото: Makelan

Makelan – львівська торгова марка, під якою випускають портмоне, гаманці, чохли для ручок та олівців, блокноти зі шкіри. Вартість виробів – у межах 300-600 гривень.

Ніша

На карті Львова з’явилось ще одне місце, де можна придбати дизайнерський одяг та прикраси. У неділю на третьому поверсі ТЦ Опера Пасаж відкрили шоурум «Ніша».

Фото: Bohdan Chychkevych

Фото: Bohdan Chychkevych

Учасницями проекту стали десять львівських дизайнерок – Ліда Боєр, Ельза Вербовська, Волобуєва&Бесараб, Irina&Oksana Murashka, Уляна Недошитко, Катерина Кароль, Оксана Пєкна, Юля Рибка, Oksana Sokol та Ольга Стеблак (бренд «STEBLAKIZM»).

Сюди можна приходити не лише за обновками, а й за порадами – щодня у «Ніші»одна з учасниць проекту допомагатиме гостям підбирати образ, порадить колір та форму і допоможе визначитись із стилістикою. Хто і коли буде господарювати в шоурумі, можна дізнатись на сторінці «Ніші» у Фейсбуці.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top