Unilever «українізує» кетчупи та соуси Calve

У березні на полицях українських магазинів з’являться соуси та кетчупи Calve, вироблені на Херсонщині. Раніше компанія Unilever завозила їх в Україну з Росії.

Фото: sfera.fm

Фото: sfera.fm

Виробництво 10 видів соусів, кетчупів та майонезів Calve розпочнеться нині на потужностях акціонерного товариства «Чумак» з Каховки, повідомили «Закупам» у прес-службі «Unilever Україна». Тут вироблятимуть кетчупи Calve Томатний, Calve Шашличний, Calve Гострий, майонез Calve Класичний 30% в двох вагових розфасовках, майонезний соус Calve Легкий 15% в двох вагових розфасовках, соуси Calve Грибний, Calve Часниковий, Calve Тартар.

Для «Чумака» це вже не перший досвід співпраці із Unilever. Як повідомив гендиректор АТ «Чумак» Костянтин Шевченко, кетчупи під ТМ Calve вже виготовляли на потужностях підприємства у 2002-2005 роках.

Нагадаємо, раніше компанія вже відмовилась від поставок в Україну чаю Lipton, розфасованого у Росії, замінивши його продукцією польського виробництва.

В Україні Unilever також продає продукти харчування під торговими марками Knorr, Crème Bonjour, Brooke Bond, Бесіда і Rama та косметику і побутову хімію під брендами Dove, AXE, CLEAR vita ABE, Rexona, Sunsilk, Timotei, Domestos, Cif і Glorix.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top