У Львові напали на чоловіка, що продавав ноутбук

Чоловіка, який продавав ноутбук через один з популярних сайтів безкоштовних оголошень, ледь не вбили у центрі Львова.

Фото: www.torange.ru

Фото: www.torange.ru

Напад стався у вівторок вранці, повідомляє «Львівський портал» зі слів близького родича постраждалого. Продавцеві зателефонував потенційний «покупець» і запропонував зустрітися біля Львівської опери. Зловмисник під час зустрічі запросив власника ноутбука до себе додому, аби техніку могла оглянути його мати.

Коли чоловіки піднялись у помешкання, що на проспекті Свободи, у ванній кімнаті було чути шум води. Зловмисник пояснив, що мати приймає душ і запропонував продавцеві присісти і почекати. Коли той втратив пильність, отримав два удари молотком по голові.

«Поранений чоловік залишився при тямі і почав чинити опір нападнику. У момент, коли шахрай забирав техніку, поранений зумів забарикадуватися у сусідній кімнаті та покликати на допомогу», – розповів родич постраждалого.

Крики жертви почули мешканці сусідніх квартир. Один з них допоміг затримати грабіжника на виході з будинку. За кілька хвилин прибули лікарі та міліція, яка й заарештувала нападника.

Інформацію про напад виданню підтвердили у прес-службі обласної міліції. За фактом нападу відкрито кримінальне провадження.

Як згодом з’ясувалось, зловмисник родом із Бродівщини, а квартиру, де стався напад, він винайняв на дві доби.

Пораненого чоловіка шпиталізували – лікарі діагностували у нього перелом руки та травму голови.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top