По-англійськи. Магазини, що закрились у Львові

Стрімка девальвація гривні виявилась неабияким випробуванням для торговців одягом – декому довелося взагалі піти з ринку. «Закупи» вирішили згадати бренди, які пішли зі Львова торік.

Фото: franch.biz

Фото: franch.biz

Benetton

Культовий італійський бренд заходив до Львова двічі. Перший магазин Benetton відкрили на Гнатюка, але кризу 2008-2009 він не пережив. Другу спробу вивести бренд на львівський ринок зробили на початку 2013 року. Магазин розмістили на проспекті Свободи, але вже у 2014-му його закрили.

Orsay

orsay-logo

Магазин німецької торгової марки, що шиє одяг для жінок, з’явився у Львові одночасно із ТРЦ King Cross Leopolis. Та якщо кризу 2008-го крамниця пережила, то криза 2014-го виявилась їй не по зубах – наприкінці минулого року магазин закрили. Тепер там продають теж одяг і теж німецький – Lerros.

by Paprika

bypaprika-logo

Італійська торгова марка жіночого одягу проіснувала у ТРЦ King Cross Leopolis трохи більше року – відкритий наприкінці 2012-го магазин закрили на початку 2014-го. Мережа розвивається на умовах франчайзингу. Вочевидь, власники львівського магазину не мали достатнього запасу міцності, аби пережити девальвацію. Нині на її місці продають чоловічий одяг від одеського бренду Arber.

Tally Weijl

tally-weij-logo

Французька торгова марка недорогого одягу для молодих жінок – ще один старожил Кінг Кросу. Магазин зачинився на початку літа. Тепер на його місці – мультибрендовий взуттєвий магазин Walker.

Wojas

wojas-logo

Магазин польського взуттєвого бренду гучно відкрили у «Магнусі» на початку 2013-го і тихо закрили у 2014-му, хоча його онлайн-версія досі працює.

Top Secret

top-secret-logo

Польський конкурент Reserved виявився не таким витривалим – магазин Top Secret у Кінг Кросі закрили наприкінці минулого року. Торік дискаунтер Top Secret – відкрили у ТЦ «Львів». Там можна було придбати речі з попередніх колекцій за дуже привабливою ціною, але недовго – вже за кілька місяців магазин зачинили. Тепер купити одяг бренду можна лише онлайн.

Випробування кризою не витримав і найдавніший львівський магазин турецького бренду Motor у центрі Львова, хоча його «брат» у Кінг Кросі поки що працює. Мережа дитячих магазинів «Антошка» та мережа магазинів російського бренду взуття Chester закрили своє крамниці у Кінг Кросі, а «Екстрем-Стайл», що торгував спортивними товарами та одягом, взагалі пішов із львівського ринку. Звільнені площі займають ювелірні крамниці – торік у Львові їх відкрили з десяток, та магазини, що продають вітчизняні товари. Два нових магазини у Львові з’явились у виробника чоловічого одягу Arber, ще на кілька крамниць збільшилась мережа магазинів «Леомода», що торгує взуттям місцевого виробництва.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top