Пара ми. Подарунки для закоханих made in Ukraine

Якщо у вашій комірчині припадають пилом плюшеві серця-подушки, з балкону безрадісно звисає кулька-серце, а на дивані розмістилось ціле сімейство ведмедиків Тедді, час брати ініціативу в свої руки. «Закупи» шукали подарунки практичні та романтичні водночас.

Sammy Icon

sammy-icon

Зазвичай шкарпетки – це універсальний подарунок змучених від роботи та побуту дружин своїм благовірним. Або знак «вдячності» за подаровані з нагоди якого-небудь 8 березня ронделик чи пательню. Та навіть такий банальний подарунок може стати романтичним, якщо це парні шкарпетки від Sammy Icon з написом LOVE.

Де купити: Sammy Icon

Скільки коштують: 180 гривень/дві пари.

Крута піжама

pizhama01

pizhama02

Крута піжама така крута, що існує лише одна її модель – комбінезон унісекс із функціональною кишенею ззаду. Для романтичного подарунка найбільше надається піжама «Шалене кохання», вважають засновники торгової марки.

Де купити: facebook-сторінка Крута піжама

Скільки коштує: 595 гривень за штуку.

Tandem – wood decor

kluchnycya

Ще один практичний подарунок із романтичним флером – дерев’яна ключниця з двома брелоками-пазлами. Якщо перед виходом із дому ви із чоловіком/дружиною нишпорите по квартирі в пошуках ключів, така штука – це must have.

Де замовити: сторінка Tandem Decor у Фейсбуці

Скільки коштує: 200 гривень (базова модель на два брелоки).

Rukodelishes

tarilka01

tarilka03

Банальна вівсяна каша чи яєшня у гарному посуді стає смачнішою. У тарілці, яка нагадуватиме про те, що хтось до вас небайдужий, найпростіша їжа видаватиметься делікатесом.

Де замовити: Rukodelishes

Скільки коштує: 80-350 гривень за тарілку.

UA Modna

kohay01

Важко знайти більш універсальний одяг, ніж футболка. Пара футболок для закоханих із принтом у єдиному стилі – це ще й практично. В таких футболках вам легше буде відшукати один одного у натовпі, наприклад, на концерті. До того ж, дві футболки плюс два чохли для смартфонів за ціною однієї піжами – вигідна пропозиція, з якого боку на неї не подивись.

Де купити: UA Modna

Скільки коштує: 749 гривень за комплект.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top