У Миколаєві затримали інтернет-шахраїв

У Миколаєві міліція затримала сімейну пару, яка продавала через інтернет неіснуючі товари.

Фото: like.sumy.ua

Фото: like.sumy.ua

21-річний мешканець міста разом із своєю дружиною розміщували оголошення про продаж дитячих речей та побутової техніки на сайтах, отримували гроші від покупців, і на цьому їхнє спілкування з охочими придбати товар припинялося. Картку з номером мобільного оператора відкладали до «кращих часів» і починали переговори з черговим потенційним покупцем, переконуючи його здійснити передоплату за товар, якого не існувало.

За даними міліції, шахраям вдалося виманити гроші у понад десяти інтернет-користувачів. Імена затриманих міліція не розголошує.

Під час обшуку в подружжя вилучили комп’ютери, мобільні телефони, SIM-карти операторів мобільного зв’язку та банківські картки.

Затриману сімейну пару звинувачують у злочині, передбаченому ч.3 ст.190 КК України «Шахрайство, вчинене шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки». Їм загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Аби не стати жертвою обману, у міліції радять платити за придбані через інтернет товари післяплатою при їх отриманні. Варто також перевірити телефонний номер продавця через пошукові системи – якщо той є шахраєм та вже користувався цим номером раніше, у мережі будуть негативні відгуки.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top