Like Store: афера на мільйон доларів

Кількасот людей залишились без новорічних подарунків – онлайн-магазин, в якому вони замовили дешеві «айфони» та «айпади», несподівано закрився якраз напередодні свят.

Фото: giga.ua

Фото: giga.ua

Інтернет-магазин Like Store, що відкрився улітку, швидко здобув популярність серед клієнтів – завдяки значно нижчим, ніж у конкурентів, цінам на продукцію Apple та інших відомих бренді. За інформацією видання AIN, якщо офіційно Apple iPhone 6 16 Гб  коштував $899, то у Like Store – лише $699. Магазин також пропонував знижки тим, хто внесе 100% передоплату за договором попереднього замовлення протягом доби. Наприклад, на iPhone вона становила до 2000 грн.

Півроку компанія чесно продавала смартфони, планшети, комп’ютери та ігрові приставки, завойовувала довіру клієнтів, відкрила оффлайнові крамниці у Києві, Одесі та Харкові, рекламувалась на білбордах. Але в останніх числах грудня магазин перестав видавати замовлення, а офіси закрились, пише онлайн-видання ITC.

Офіційний сайт магазину like-store.com.ua, а також офіційні сторінки в різних соціальних мережах в даний час не працюють. Судячи з інформації з групи ошуканих Like Store клієнтів в соціальній мережі «ВКонтакте», щодо директора ТОВ «Лайк Стор» Кочубея Артема Ігоровича та менеджера Іванова Олександра Володимировича відкрито кримінальне провадження. Міліція веде розслідування за статтею 190 ч.4 ККУ «Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою».

За словами одного з потерпілих, заяву до Голосіївського районного управління ГУМВС України міста Київ подали більше 500 чоловік, а загальна сума збитків становить понад $1 млн. Варто відзначити, що дані неофіційні. У мережі також можна знайти «базу даних постраждалих»документ на Google Drive зі списком і контактами постраждалих. На момент написання замітки в списку постраждалих налічується більше 200 осіб.

Наприкінці грудня справу передали до Деснянського районного суду міста Києва. На останньому судовому засіданні суддя виніс рішення про двомісячний арешт для підозрюваних.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top