Granica: додаток для смартфона від польської митниці

Шопінґ-тури до Польщі власним автомобілем тепер легше буде планувати. Польська митниця створила додаток для мобільних пристроїв, який інформує про актуальну ситуацію на польських автомобільних пунктах пропуску.

granica-dodatok

З додатку Granica можна дізнатись про довжину черги в пунктах пропуску, середній час очікування та прогнози його зміни, повідомив прес-секретар Митної палати в Білостоці Мацей Чернецький.

За допомогою програми можна отримати інформацію про ситуацію на кордоні Польщі з Білоруссю, Росією та Україною, як для легкових, так і для вантажних автомобілів, отримати індивідуальний розрахунок часу на в’їзд і проходження кордону. Є також функція прогнозування можливого навантаження на пункти пропуску на наступний тиждень на основі архівних даних, пише видання auto.tut.by.

Додаток доступний для користувачів iOS, Android і Windows Phone шістьма мовами: польською, англійською, російською, білоруською, українською та німецькою. Наприкінці місяця у всіх пунктах пропуску на східному кордоні Польщі з’являться інформаційні листівки, що розповідають про програму.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Answear UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt

Новини інших ЗМІ

Loading...
Top