Granica: додаток для смартфона від польської митниці

Шопінґ-тури до Польщі власним автомобілем тепер легше буде планувати. Польська митниця створила додаток для мобільних пристроїв, який інформує про актуальну ситуацію на польських автомобільних пунктах пропуску.

granica-dodatok

З додатку Granica можна дізнатись про довжину черги в пунктах пропуску, середній час очікування та прогнози його зміни, повідомив прес-секретар Митної палати в Білостоці Мацей Чернецький.

За допомогою програми можна отримати інформацію про ситуацію на кордоні Польщі з Білоруссю, Росією та Україною, як для легкових, так і для вантажних автомобілів, отримати індивідуальний розрахунок часу на в’їзд і проходження кордону. Є також функція прогнозування можливого навантаження на пункти пропуску на наступний тиждень на основі архівних даних, пише видання auto.tut.by.

Додаток доступний для користувачів iOS, Android і Windows Phone шістьма мовами: польською, англійською, російською, білоруською, українською та німецькою. Наприкінці місяця у всіх пунктах пропуску на східному кордоні Польщі з’являться інформаційні листівки, що розповідають про програму.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top