Зроби сам. Оригінальні набори для творчості made in Ukraine

Оновлено 16.12.2015

Майструвати люблять усі – і дорослі, й діти. Тож «Закупи» обрали п’ять цікавих і подекуди незвичайних подарунків у стилі «зроби сам» українського виробництва.

Різдвяна шопка Sky Swallow

shopka01

shopka02

Якщо ви маєте час, натхнення та хоч трохи таланту, традиційну різдвяну шопку можна змайструвати самостійно, а потім розмалювати разом із дітьми. Якщо ж ні, то київська мануфактура Sky Swallow може виконати частину роботи за вас. Набір фігурок із фанери потрібно лише розмалювати. Шопки також можна знайти у колекції новорічних прикрас львівської мануфактури «Зробив тато».

Де купити: SkySwallow або рукодільна крамниця Пацьорки (вул. Гавришкевича, 3)

Скільки коштує: 240 гривень (фарби до набору не входять)

Годівничка Hungry Birds

hungry-bird

hungry-bird01

Аби зробити справжню годівничку для пташок, тепер не потрібно чекати, коли в тата видасться вільний вечір. Годівничку від української майстерні Maloo будь-яка дитина здатна зібрати самостійно.

Де купити: maloo.com.ua

Скільки коштує: 350 гривень.

3D-пазли

pazzle01

pazzle03

pazzle02

3D-пазли від Ukrainian Gears сподобаються татові, якому вдалося зекономити трохи часу на конструюванні годівнички. Пазли зроблено з високоякісної фанери, аби зібрати обрану модель, не потрібно ні інструментів, ні клею. Лише трохи вільного часу.

Де купити: ukr-gears.com

Скільки коштує: 70-550 гривень.

Читайте також: Своє свято. Прикраси для ялинки made in Ukraine

Твоя свічечка

svichka01

Набір для передрізвяних медитацій від Львівської свічкової мануфактури – підігріли парафін, розлили по формах, вийняли, запалили і гайда на кухню доліплювати вушка для святвечірнього борщу.

Де купити: Львівська свічкова мануфактура (пл. Музейна, 1)

Скільки коштує: 150 гривень.

Добрі іграшки

dobrye-igrushki

Можна прикрасити ялинку вже готовими іграшками. Але набагато цікавіше зробити їх власноруч – фігурки з березової фанери від ТМ TSYPA потрібно розмалювати фарбами, що входять до комплекту, та прикріпити до них мотузки.

Де купити: tsypashop.com.ua

Скільки коштує: 350 гривень.

Суміші для випічки

bilka

Мабуть, для вашої мами, яка почувається на кухні як риба у воді, це не найкращий подарунок. Але для подруги, що робить перші кроки в кулінарії – саме те, що треба. Три готові суміші для випічки різдвяних ласощів: вівсяного хлібця з сухофруктами, пряників з корицею та імбиром, а також печива з журавлиною, і вивірені рецепти до них (upd: у цьому році з трьох сумішей пропонують лише одну – для пряників).

Де купити: Кулінарна студія «Білка» (ТЦ «Роксолана»).

Скільки коштує: 105 гривень.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top