У Львові влаштовують різдвяний Гармидер

Печиво, кекси, глінтвейн та гарні речі під ялинку і на ялинку від молодих українських виробників – все це можна буде придбати на черговому Гармидері, що відбудеться вже на цих вихідних, 13 та 14 грудня.

Фото: facebook/Ostap Onyschko

Фото: facebook/Ostap Onyschko

Ярмарки проходитимуть на площі Музейній, 1 аж до кінця січня (13-14, 18-19, 25-26, 30-31 грудня та 7-11, 13-14, 17-21 січня). Аби учасникам було комфортно, на площі розмістили намет, в якому й відбуватиметься торгівля. Оскільки місця у ньому небагато, пояснює організатор заходу Іванна Фединчук, то й продавці будуть змінюватись. На найближчому ярмарку можна буде придбати вітражні декори від Leosklo, прикраси від Mariko Design, одяг від «Без Лейбл» та White Sand, краватки-метелики MomBowTie, прикраси з міді від Олени Ткачук та дерев’яні прикраси на ялинку від Володимира Каралюса. Печивом та тістечками пригощатимуть пекарня «Горіховий дім» та пекарня Helen Baker. Розпродаж почнеться о 12:00 та триватиме, доки будуть відвідувачі.

На ярмарку, що відбудеться напередодні Нового року – 30 та 31 грудня – можна буде не лише щось собі придбати, а й віддати зайве. Якщо ви за італійським звичаєм позбуваєтесь хай справних, але зайвих речей перед Новим роком, приносьте їх на ярмарок, а організатори вже передадуть зібране «Оселі», яка опікується безпритульними. Якщо ж ні купувати, ні віддавати ви нічого не плануєте, все одно приходьте – аби постояти під омелою та загадати бажання на наступний рік.

4 та 9 січня Гармидер відбуватиметься ще в одній локації – розпродажі проведуть у бібліотеці №19 на Симоненка, 10 у рамках акції «Зима під спільним дахом». Місця там буде більше, а отже, й більше учасників.

10% зароблених на розпродажах коштів продавці віддають на потреби Центру інтегральної допомоги жінкам в кризових ситуаціях. На двох попередніх ярмарках, що відбувались восени, на рахунок Центру перерахували 3100 гривень. Та організатори Гармидеру не ставлять собі за мету лише збирати гроші на добру справу, каже Іванна Фединчук.

«Ми популяризуємо соціальне підприємництво. Прикладом є соціальна пекарня «Горіховий дім». Надалі ми плануємо відкрити соціальний люфт – простір, де охочі займатись соціальним підприємництвом зможуть отримувати ті чи інші послуги (консультації, тренінги чи навіть приміщення) на пільговій, а у кращому разі безоплатній основі», – пояснює вона.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top