Свято на носі. Куди йти за ялинковими прикрасами

До Нового року залишилось трохи більше тижня – саме час вирушати за прикрасами для ялинки. «Закупи» дізнались, куди краще піти, якщо у вас обмаль часу, в яких магазинах найбільший вибір ялинкових прикрас, і де можна знайти щось нестандартне.

Фото: flickr.com/Ben Oh

Фото: flickr.com/Ben Oh

Епіцентр

В «Епіцентрі» традиційно облаштували ціле новорічне міні-містечко. З-посеред львівських магазинів вибір тут є найбільшим – штучні ялинки, скляні, пластикові, текстильні кулі та іграшки, гірлянди, будиночки-підсвічники, санта-клауси та полярні ведмеді, що світяться в темряві, і ще купа різних дрібничок. Зайшовши до «Епіцентру» засвітла, ви й не помітите, як надворі стемніє, зате можете придбати все й одразу.

Скласти уявлення про асортимент мережі можна з рекламної газети.

Нова лінія

Вибір тут значно менший, ніж в «Епіцентрі», але знайдеться все, аби спорядити новорічне деревце – штучні ялинки, іграшки, гірлянди та світло до них. Ідеальний варіант для прихильників традиційного святкового дизайну, яким потрібно зекономити час.

Оглянути новорічні пропозиції «Нової лінії» теж можна у рекламній газеті.

Ашан та Практікер

Різнокольорові скляні та пластикові кулі, штучні ялинки, пишні гірлянди, фігурки овечок та кіз – необхідний новорічний мінімум можна придбати на щотижневих закупах. Якщо асортимент «Ашану» вам видасться скромним, можна перейтися в «Практікер». Ті, хто лінується або не має часу вибратись на закупи до Кінг Кросу, може замовити все необхідне на сайті «Практікеру».

Метро

Ще одна альтернатива «Епіцентру» та «Новій лінії». Під святковий асортимент тут відведено кілька рядів, тож обирати буде з чого. Крім ялинок та іграшок «Метро» пропонує готові комплекти їстівних подарунків – зручна опція для тих, кому бракує часу, але не бракує грошей.

JYSK

Новорічний асортимент JYSK відрізняється від того, що можна знайти у інших гіпермаркетах. До того ж у магазині вже почались різдвяні знижки – окремі прикраси та предмети декору можна придбати зі знижками до 30%.

Читайте також: Свято є. 8 українських виробників ялинкових прикрас

Якщо ви хочете, аби ваша ялинка була унікальною, прикраси для неї слід шукати в невеликих львівських крамницях декорів чи на Різдвяному ярмарку, що працює на проспекті Свободи та на площі Ринок. Так, в «Опера Декор» (ТЦ «Опера Пасаж») можна знайти роботи українських майстрів, у крамниці «БельВіль», серед іншого, колекцію мініатюрних текстильних прикрас для ялинки, а на Різдвяному ярмарку – прикраси від тернопільської етномайстерні «Коза-Дереза».

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top