Next відкрив український онлайн-магазин

Посередники, що доставляли в Україну товари з британських онлайн-магазинів, можуть втратити частину своїх прибутків. Українці отримали можливість купувати одяг та аксесуари одного з найбільших продавців Великобританії напряму – це й дешевше, й швидше.

next-direct

Британська компанія Next вже відкрила локальну версію сайту, де ціни представлені у гривнях. Крім того, спільно із поштовим оператором DHL налагодила пряму безкоштовну доставку товарів в Україну (при замовленні від 250 гривень) впродовж 5-7 днів.

«Закупи» порівняли ціни на британському та українському сайтах компанії і були приємно заскочені – для українців вони приблизно на третину нижчі, ніж для покупців із Великобританії. Приміром, дівчачу куртку, що на британському сайті коштує 26-28 фунтів (650-700 грн за комерційним курсом), в українському онлайн магазині можна придбати за 427-460 гривень. Жіноче пальто, що коштує у Британії 65 фунтів (1625 гривень), українки можуть придбати за ціною 1023 гривні.

Крім одягу для всієї сім’ї, Next продає й товари для дому.

next-002

next-001

next-003

next-004

У самій компанії поки що не коментують ні свої подальші плани щодо українського ринку, ні цінову політику. Компанія зараз шукає PRагентства, яке буде просувати бренд в Україні, пише видання «Капітал» з посиланням на прес-секретаря Next Ребекку Янг, тож коментарів наразі не дає.

Next є найбільшим у Великобританії онлайн-гравцем у сегменті fashionритейлу (продаж одягу, взуття та аксесуарів). Компанія входить до десятки найбільших онлайн-торговців Великої Британії. Її товари купують близько 4 мільйонів покупців з більш ніж 70 країн. Next має 500 власних магазинів у Великобританії та Ірландії, а також близько двох сотень франчайзингових у більш ніж 40 країнах світу. У 2003 році компанія продала товарів на $5,8 млрд.

Серед українців практика купувати за кордоном є поширеною – за даними компанії GfK Ukraine, кожен четвертий інтернет-користувач в Україні купував щось в закордонних онлайн-магазинах. До п’ятірки найпопулярніших онлайн-рітейлерів увійшли eBay.com, китайські Aliexpress.com і Taobao.com (входять в Alibaba Group), а також американські Amazon.com і 6pm.com (магазин одягу, що належить ресурсу Zappos.com). За інформацією видання, Alibaba Group зараз також розглядає можливість локалізації своїх сайтів для України.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top