На вихідних у Львові діятиме виставка дитячих товарів

У четвер, 27 листопада, в палаці спорту «Україна» відкривається виставка товарів для дітей «Дитячий світ».

Фото: tvoemisto.tv

Фото: tvoemisto.tv

Понад 60 виробників та продавців з усієї України представлять широкий асортимент одягу, взуття, іграшок, меблів, канцелярського приладдя, товарів для творчості і дитячого харчування.

На виставці діятиме «Територія дитячого дозвілля», де можна буде дізнатись, які безкоштовні гуртки та секції для дітей працюють у Львові.

Тут також працюватиме великий навчально-розважальний центр. Baby club і Snail запропонують розвиткові інтерактивні заняття для дітей віком 1-2 роки, Helen Doron English – веселу англійську, а дитячі центри «Веселий Вулик» та «Лис Микита» – просто веселі розваги. Nravo Kids презентуватиме корисні мобільні ігри для дошкільнят, технічні студії «Винахідник» та «Сверлик» – заняття з конструювання та майстрування, а Креативна міжнародна дитяча школа запропонує новий підхід до навчання.

Водночас на виставці діятиме Школа майбутніх та молодих мам з родинними центрами «Мацьопа» і «Ляля До і Ляля По», де можна буде отримати консультації щодо грудного вигодовування, поспілкуватись із слінгоконсультантом, дізнатись про ароматерапію для вагітних тощо.

Виставка працюватиме у Палаці спорту «Україна», що на вул. Мельника, 18, з четверга, 27 листопада, до неділі, 30 листопада.

Графік роботи виставки:

  • Четвер – 12:00-19:00
  • П’ятниця – 10:00-19:00
  • Субота – 10:00-18:00
  • Неділя – 10:00-16:00

Вхід із запрошенням – безкоштовний. Запрошення можна роздрукувати на принтері.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top