У магазинах з’явився жовто-блакитний чай

У львівських крамницях з’явився черговий патріотично заряджений продукт – чай «Я вірю в Україну» від ТМ Askold.

Фото: На закупи

Чай від Пилипишина «патріотичний» не лише ззовні, а й усередині. Фото: На закупи

20 пакетиків чорного чаю із пелюстками волошки, соняшника та календули склали до коробки, оформленої в кольорах українського прапора. Для певності виробник написав на упакуванні «чай жовто-блакитний». У «Барвінку» 50-грамова упаковка чаю коштує майже 17 гривень і продається із 20-відсотковою знижкою.

Фото: На закупи

Синьо-жовтий чай у «Барвінках» продають зі знижкою. Фото: На закупи

Виробляє чай компанія «Соломія», яка є власником торгових марок Askold та Batik і належить нардепу Віктору Пилипишину. Під час Революції гідності активісти закликали бойкотувати продукцію компанії, оскільки Пилипишин був одним з депутатів, що голосували за так звані «закони 16 січня», які передбачали скорочення громадянських свобод в Україні і призвели до загострення протистояння на Майдані.

Та вже навесні «Соломія» почала маркетингову кампанію, спрямовану на підтримку української армії – якраз тоді стартувала антитерористична кампанія на Донбасі. Компанія закликала українців купувати свій чай, апелюючи до того, що 10 копійок з кожної пачки вона перераховує на потреби армії.

«Це простий спосіб поєднати процес купівлі товарів повсякденного вжитку з почуттям патріотизму та укріпити обороноздатність нашої Батьківщини», – заохочував виробник.

Благодійність для лінивих – і чаю попив, і 10 копійок солдатам перерахував. Фото: На закупи

Благодійність для лінивих – і чаю попив, і 10 копійок солдатам перерахував. Фото: На закупи

За період з квітня по червень «Соломія» перерахувала на спецрахунок Міноборони 154 тис гривень, зібраних в рамках кампанії. Сама акція тривала до 31 жовтня, та скільки коштів було зібрано за весь час її проведення, наразі невідомо.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top