«Форум Львів» відкриють вже за п’ять місяців

Відкриття ТРЦ «Форум Львів» заплановане на другий квартал 2015 року, а не на перший, як анонсували раніше.

Фото: forum-lviv.com

Фото: forum-lviv.com

Видання Retail Community з посиланням на керуючого директора Multi Development Ukraine Гавайна Мінкса повідомляє, що відкриття відбудеться 2 квітня наступного року. У компанії «Закупам» підтвердили, що відкриють ТРЦ у другому кварталі, але точної дати не назвали.

Будівництво ТРЦ «Форум Львів» розпочали на вулиці Під Дубом у 2013-му. Шопінґ-молл площею майже 70 тис кв.м. стане першим комплексом в Україні, який отримає сертифікат BREEAM (добровільний рейтинг оцінки зелених будівель, розроблений в 1990 році британською організацією BRE Global для оцінки екологічної ефективності будівель).

Торговий центр матиме чотири поверхи: на першому розміститься підземний паркінг, два наступних поверхи торгові, останній поверх відведено під зону розваг із кінотеатром та ресторанами. У Multi Development Ukraine розраховують, що пропускна здатність «Форум Львів», складе 10-15 млн відвідувачів на рік.

Компанія знайшла вже орендарів на 80% торгових площ. Щоправда, нещодавно розірвала угоду із своїм якірним орендарем – мережею супермаркетів «Амстор». Хто його замінить – наразі невідомо. Водночас разом із «Форум Львів» до Львова прийде кілька європейських, американських та російських брендів, які раніше не мали власних магазинів у місті: Lacoste, Etam, Massimo Dutti (найдорожчий бренд з колекції Inditex), Timberland, Oysho (іспанська марка білизни), Incity та Deseo (одягові бренди, належать компанії «Модний континент»), befree, Carlo Pazolini та Love Republic.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top