В Україні з’явився магазин, де можна заплатити біткойнами

Онлайн-крамниця SendFlowers (входить в UFL) запускає оплату квітів та подарунків у криптовалюті Bitcoin.

Фото: tatcenter.ru

Фото: tatcenter.ru

Про це написав  засновник UFL Олексій Созінов, вказавши номер гаманця для оплати.

UFL – не перша українська компанія, що підключила такий вид платежів (раніше про це заявляли юридична фірма «Юскутум» і сервіс Yaware), але, схоже, перший в уанеті онлайн-магазин, що зважився протестувати оплату біткойнами, пише AIN.

Криптовалюти на кшталт Bitcoin це тренд останнього року (хоча їхні курси сильно коливаються, а біржа «біткойнів» пережила вже не одне падіння). В Україні користувачів цієї та подібних систем наразі небагато, але SendFlowers розраховує, що послуга буде затребувана за кордоном, зокрема – в США і Європі. «У нас багато клієнтів серед емігрантів, а в США біткойни досить популярні, судячи з карти точок прийому валюти», – розповів Созінов.

Навесні цього року в Україні було створене агентство з продажу біткойнів Kuna.com.ua. За словами засновників, це – перше агентство на пострадянському просторі, який відкрито займається продажем біткойнів. У вересні це ж агентство відкрило в Києві перше в СНД біткойнпосольство.

Водночас, офіційно використання криптовалют в Україні ніяк не регламентоване. А єдиний коментар, який НБУ давав щодо біткойнів, звучав як рекомендація ними не користуватися.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt

Новини інших ЗМІ

Loading...
Top