В Україні з’явився магазин, де можна заплатити біткойнами

Онлайн-крамниця SendFlowers (входить в UFL) запускає оплату квітів та подарунків у криптовалюті Bitcoin.

Фото: tatcenter.ru

Фото: tatcenter.ru

Про це написав  засновник UFL Олексій Созінов, вказавши номер гаманця для оплати.

UFL – не перша українська компанія, що підключила такий вид платежів (раніше про це заявляли юридична фірма «Юскутум» і сервіс Yaware), але, схоже, перший в уанеті онлайн-магазин, що зважився протестувати оплату біткойнами, пише AIN.

Криптовалюти на кшталт Bitcoin це тренд останнього року (хоча їхні курси сильно коливаються, а біржа «біткойнів» пережила вже не одне падіння). В Україні користувачів цієї та подібних систем наразі небагато, але SendFlowers розраховує, що послуга буде затребувана за кордоном, зокрема – в США і Європі. «У нас багато клієнтів серед емігрантів, а в США біткойни досить популярні, судячи з карти точок прийому валюти», – розповів Созінов.

Навесні цього року в Україні було створене агентство з продажу біткойнів Kuna.com.ua. За словами засновників, це – перше агентство на пострадянському просторі, який відкрито займається продажем біткойнів. У вересні це ж агентство відкрило в Києві перше в СНД біткойнпосольство.

Водночас, офіційно використання криптовалют в Україні ніяк не регламентоване. А єдиний коментар, який НБУ давав щодо біткойнів, звучав як рекомендація ними не користуватися.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top