У Львові влаштують благодійний дизайнерський ярмарок

«Не будь байдужим» – під таким гаслом на вихідних на площі Ринок у Львові продаватимуть речі від дизайнерів та зірок шоу-бізнесу, аби допомогти пораненим солдатам.

baraholkaАкцію назвали «Народною барахолкою», хоча на барахолку вона обіцяє бути мало схожою. Одяг від львівських дизайнерів та модних бутиків, картини львівських письменників, речі відомих співаків та письменників – усе це можна буде придбати на Ринку 11 та 12 жовтня.

За словами організаторів, взяти участь в «барахолці» вже зголосились дизайнери Оксана Караванська, Наталя Каменська та Олеся Кононова, Марта Ваххольц, Марія та Руслан Костельні, Роксолана Богуцька, Міла Квітка, Джаміля, художники Олена Онуфрів, Іванка та Олександр Войтовичі, Володимир Сидоренко. Павло Табаков, Наталка Карпа та Ірена Карпа обіцяють віддати на продаж щось із своїх речей.

Головний редактор журналу «BOOM plus TV» Емілія Худа, яка власне й організовує акцію, каже, що жоден з тих, до кого вона зверталась із пропозицією взяти участь у «Народній барахолці», їй не відмовив. «А все тому, що зараз, мабуть, немає людини, котра б залишалася осторонь подій в Україні», – зауважує вона.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top