Польща ускладнила оформлення віз на закупи

Аби отримати найпростішу, шопінґ-візу до Польщі, українцям віднині потрібно підтверджувати документально свою платоспроможність та забронювати місце у польському готелі.

Фото: www.vistkar.com

Фото: www.vistkar.com

З 15 жовтня змінюються правила прийому документів на шенгенську візу, повідомляє Генконсульство Польщі у Львові. Для її отримання потрібно буде додатково подати:

  • Документи, що підтверджують вид діяльності (довідка з роботи). Для найманих працівників – довідка з місця роботи, а також інформація про реєстрацію і контактні дані підприємства, ім’я, прізвище та посаду особи, яка її видала. Для приватних підприємців – оригінал і копія реєстраційних документів підприємства. Для осіб, які не працюють – витяг з банківського рахунку про наявність фінансових коштів з переліком операцій за останні 3 місяці. Для пенсіонерів – документ, який підтверджує отримування пенсії. Для учнів і студентів – довідка з навчального закладу, в якій зазначено період вільний від занять учня або студента. У деяких випадках – документ, який підтверджує право власності (на землю, будинок, автомобіль або в окремих випадках інше майно) або остання податкова декларація (у випадку осіб, які подорожують вперше).
  • Документи, що підтверджують наявність фінансових засобів (виписка з банку). Спонсорування: гарантійний лист від спонсора або третьої сторони в Україні, який повинен містити інформацію про те, що третя сторона має достатні фінансові засоби для спонсорства. Або: підтвердження наявності власних фінансових коштів – витяг з банківського рахунку, який містить перелік банківських операцій за останні три місяці; оригінал та копія дорожних чеків, виданих на прізвище особи, яка подає документи на візу; письмова, підписана декларація, що відображає фінансове становище особи, що подорожує.
  • Документи, що підтверджують проживання (бронь готелю). Сюди входить гарантійний лист приймаючої сторони або бронювання готелю, або інший документ, який підтверджує проживання.

Нововведення стосуються лише тих клієнтів консуляту, хто лише планує подаватись на візу. Друга половина жовтня буде перехідним періодом, відтак ті, хто має призначені дати подачі документів у жовтні, не підпадають під нові вимоги, пише zaxid.net з посиланням на Секретаріат Генерального Консула РП у Львові.

Якою має бути мінімальна сума, що засвідчувала б платоспроможність подавача, а також на який термін має бути заброньовано готель та чи має бути він оплачений наразі невідомо. У Генконсульстві радять стежити за новинами на їхньому сайті.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top