Передай далі. Де обмінюватись дитячими книжками у Львові

Віддати вже непотрібну вашій дитині книжку чи взяти почитати нову тепер можна у дитячому клубі «Лис Микита» – тут запустили проект KidsBookCrossing.

Фото: www.blogcdn.com

Фото: www.blogcdn.com

«Всесвітня практика буккросингу – це процес «визволення» книги, коли людина може залишити її у випадковому місці, щоб книгу знайшли інші і в такий спосіб книга починає свою мандрівку», – пояснюють ідею проекту його організатори.

Залишати дитячі книжки пропонують не у випадковому, а в цілком конкретному місці – на поличці в дитячому клубі, що знаходиться за адресою: вул. Братів Рогатинців, 18 (2-й поверх). Там же ж можна обрати щось із книжок, які залишили інші відвідувачі клубу. Перелік книжок можна знайти на сайті bookcrossing.net.ua.

Правила буккросингу такі:

1. Зареєструйтесь на сайті bookcrossing.net.ua.

2. У розділі «Зареєструвати книгу» введіть дані книги і отримайте унікальний код.

3. У розділі «Наліпки» завантажте та роздрукуйте спеціальні наліпки (або отримайте їх у клубі «Лис Микита»), нанесіть їх на книгу та вкажіть код книги. Тепер книга вільна.

4. Якщо ви знайшли книгу і забираєте її, потрібно зайти на сайт та у розділі «Знайти книгу» ввести її код (це обов’язкова вимога).

Окрім дитячих, обмінюватись можна й книжками для дорослих. «Безпечні полиці» із книгами знаходяться, зокрема, в інтернет-кафе «CoMMuna» (вул. Галицька, 1, 2-й поверх), у книгарні «Є» на проспекті Свободи, на трамвайній зупинці «Русалка Дністрова» чи на автобусній зупинці на пл. Галицькій (код від замків – 38).

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top