Нове місце онлайн. Мурахи

В інтернеті створили благодійну барахолку «Мурахи» – заробіток від проданих через неї речей йде на допомогу армії, пораненим та біженцям із зони АТО.

murahy

Платоформа працює за принципом сайту оголошень. Аби продати непотрібну вже річ, треба зареєструватись на сайті murahy.com, подати оголошення та віднести товар до найближчого відділення «Нової пошти». Вартість товару визначає продавець, але до нього автоматично додають витрати на пересилання.

Аби купити вподобану річ, потрібно теж зареєструватись на сайті, подати заявку на обраний товар та отримати його у найближчому відділення «Нової пошти».

Наразі на сайті можна лише розмістити оголошення про продаж, а купувати можна буде з початку листопада.

Читайте також: Просто так. Куди віддати непотрібні речі

Отримані кошти волонтери проекту розподіляють між благодійними організаціями-партнерами відповідно до їхніх потреб. Звіти про те, на що були витрачені гроші, обіцяють публікувати на сайті регулярно.

Читайте також: З тилу. Як допомогти армії у Львові

ніціатором проекту став засновник і СЕО маркетингового агентства Studio7 Дмитро Федоренко. Ідея створити таку платформу виникла у нього влітку, коли він замовляв собі шафу для складування непотрібних речей, які шкода викинути.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top