Нове місце. Lenovo, ProStor

Що може бути спільного у магазину техніки та дроґерії? Хіба те, що й одну, й іншу крамницю відкриють вже цього місяця у Львові.

Lenovo

Фото: vido.com.ua

Фото: vido.com.ua

На першому поверсі ТРЦ «Кінг Кросс Леополіс» поруч із «Фокстротом» з’явиться перший у місті фірмовий салон китайського виробника техніки Lenovo. Відкриває його компанія MTI, яка більше відома городянам завдяки мережі взуттєвих крамниць «Інтертоп».

У магазині площею майже 130 кв.м буде представлено весь асортимент електроніки виробника та фірмові аксесуари, багато з яких неможливо знайти в інших роздрібних магазинах. Це буде єдиний монобрендовий магазин Lenovo з усіма його перевагами фірмовим стилем оформлення, грамотними консультантами, стендами з новинками, переконують в компанії. Аналогічні фірмові крамниці вже діють у Києві та Одесі. Мешканці інших міст можуть придбати собі найновіші смартфони та ноутбуки Lenovo в офіційному інтернет-магазині компанії.

ProStor

Фото: www.prostor.ua

Фото: www.prostor.ua

Одна з чотирьох найбільших компаній, що торгують уроздріб косметикою та засобами гігієни, йшла до Львова майже 10 років. Перший магазин мережі ProStor відкрили у Дніпропетровську в 2005-му, перший львівський магазин ProStor відкриють 24 жовтня неподалік від приміського вокзалу та ТЦ «Скриня» (вул. Городоцька, 116б). З такої нагоди першим покупцям обіцяють подарунки та суттєві знижки.

Як за асортиментом, так і за ціновою політикою ProStor мало відрізняється від своїх конкурентів у сегменті drogerie – Watsons та «Космо», які вже віддавна мають крамниці у Львові. Хоча вибір косметики та засобів для дому власних торгових марок у ProStor скромніший, ніж, скажімо, у Watsons.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top