До Львова прийде данський конкурент ІКЕА

 Наприкінці місяця відкриється перший у Львові магазин JYSK.

Фото: expedit.eu

Фото: expedit.eu

Данська мережа магазинів, що торгують товарами для дому, працює в Україні вже 10 років – з 2004-го. У 2012-му JYSK Holding створила українську «дочку», викупила у свого франчайзі 10 магазинів, які діяли на той момент, і заявила про намір відкрити на території України ще 200, інвестувавши в це 1 млрд гривень.

За останні два роки кількість магазинів мережі в Україні зросла до 25. Львів стане тринадцятим українським і третім західноукраїнським (після Луцька та Рівного) містом, у якому відкриють магазин JYSK. Він розміститься на другому поверсі ТЦ «Фуршет», що на вул. Сахарова. На площі у 1000 кв.м продаватимуть меблі для спальні, дитячої кімнати, вітальні, офісів та кабінетів, домашній текстиль, товари для сну, побутові та декоративні предмети інтер’єру. Навесні та влітку компанія також продає товари для саду та відпочинку на природі. Офіційне відкриття магазину заплановане на 30 жовтня.

Компанію JYSK заснував у 1979 році Ларс Ларсен. Вона не має такої легендарної історії як ІКЕА, з якою JYSK часто порівнюють, натомість має понад 2000 магазинів по цілому світу і є найбільшою данською торговою компанією, яка працює на міжнародному ринку.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt

Новини інших ЗМІ

Loading...
 • Тарас

  1000 кв… це смішно, особливо, якщо Ви були в ІКЕЇ…

  • Roman Pidgrebelny

   у Львові ІКЕА більша?

  • Oksana

   А при чому тут IKEA? З такім же успіхом можна казати, а ви були в Dubai Mall?

 • Мар”яна

  це дуже добре, але ми не знизили мита на ввозимі товари і тому ціни не будуть як в ІКЕА, чи в JYSK, а головне в цих магазинах низькі ціни. та подивимось.

  • далеко не на всі товари в ІКЕА низькі ціни. до того ж, JYSK в Україні працює через представництво, тому має змогу пристосовувати свою цінову політику до ситуації на ринку

 • Назар

  Юск це пародія на Ікеа, а не конкурент…

  • Oksana

   JYSK – це зовсім інша компанія! Чому її всі плутають з IKEA? IKEA продає товари групи DO IT YOUR SELF – зроби сам. А JYSK товари для сну, дому, готові меблі. Вони різні!

 • Олександр

  Коли меблі на продаж виставлені в павільйоні такого розміру,де можна будувати літаки,то виникає питання : хто оплатить обігрів цього обєму взимку ? Чи не закладена вартість опалення у чек за диван ?
  Альтернативою мебельних салонів може бути 3D павільйон. Це технологія XXI сторіччя. Коли покупцю демонструють той асортимент,який він може потенційно купити. А намагатися продати ліжко в стилі Людовика власнику хрущовки-двушки – марна трата часу та ресурсів торгівельної мережі.

 • Ксенія

  Юск працює з багатьма українськими виробниками. Тому ціни вже через те більш менш демократичні як споживача з достатком середній чи середній -. Недавно придбала прекрасний диван, що виробляють у Дніпропетровську. І це класно, що є можливість нашим виробникам розвиватися.

 • Марина

  Супер! Часто буваю в Києві і завжди заходжу в Юск. Куча різних стильних дрібничок для декору, подушечки, кошики, вазочки – рай для господинь зі смаком:)

Top