До Львова прийде данський конкурент ІКЕА

 Наприкінці місяця відкриється перший у Львові магазин JYSK.

Фото: expedit.eu

Фото: expedit.eu

Данська мережа магазинів, що торгують товарами для дому, працює в Україні вже 10 років – з 2004-го. У 2012-му JYSK Holding створила українську «дочку», викупила у свого франчайзі 10 магазинів, які діяли на той момент, і заявила про намір відкрити на території України ще 200, інвестувавши в це 1 млрд гривень.

За останні два роки кількість магазинів мережі в Україні зросла до 25. Львів стане тринадцятим українським і третім західноукраїнським (після Луцька та Рівного) містом, у якому відкриють магазин JYSK. Він розміститься на другому поверсі ТЦ «Фуршет», що на вул. Сахарова. На площі у 1000 кв.м продаватимуть меблі для спальні, дитячої кімнати, вітальні, офісів та кабінетів, домашній текстиль, товари для сну, побутові та декоративні предмети інтер’єру. Навесні та влітку компанія також продає товари для саду та відпочинку на природі. Офіційне відкриття магазину заплановане на 30 жовтня.

Компанію JYSK заснував у 1979 році Ларс Ларсен. Вона не має такої легендарної історії як ІКЕА, з якою JYSK часто порівнюють, натомість має понад 2000 магазинів по цілому світу і є найбільшою данською торговою компанією, яка працює на міжнародному ринку.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top