Давай мінятись. У Львові влаштовують dress crossing

У листопаді відбудеться одразу дві вечірки, на яких непотрібні речі можна буде обміняти на щось нове і гарне.

Фото: style-sashakim.ru

Фото: style-sashakim.ru

1 листопада Dress crossing влаштовують у Gas Station. Аби взяти в ньому участь, потрібно до 31 жовтня (з 12:00 до 15:00) принести до клубу щонайменше дві непотрібні речі зі свого гардеробу. Для обміну приймають одяг чи аксесуари, але не взуття.

Кожен учасник акції отримує в обмін на свої речі купони, які на самій вечірці зможе обміняти на вподобані речі.

Вхід на вечірку платний – 50 гривень. Крім обміну одягом організатори обіцяють культурну програму: майстер-клас із приготування вареників із сиру Тофа, показ моделей львівських дизайнерів, смачні частування та хорошу музику.

Усі речі, які не знайдуть нових господарів, віддадуть на благодійність. А от невикористані купони можна буде використати іншим разом. Подробиці – на сторінці акції у ВКонтакті.

Для тих, хто не встигне провести ревізію у шафах до 31 жовтня, заплановано ще один dress crossing – 15 листопада у антикафе CoMMuna. Речі для обміну можна приносити до 13 листопада у будь-який час дня чи ночі, оскільки заклад працює цілодобово. Кожен учасник також отримує взамін своїх речей купони, які можна обміняти на вподобані речі.

Сам dress crossing відбудеться 15 листопада о 17:00. Участь в акції також платна, але коштує дешевше, ніж у Gas Station – 30 гривень.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top